instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

Pro závodníky od 6 do 15 let, který se koná 27. - 31. 1. 2021

Technicko-kondiční trénink ve vodě v kombinaci s běžeckým lyžováním je dalším důležitým impulsem pro posun do vyšších pater závodní přípravy. Vše v přátelské a pozitivní atmosféře, postaveno na Swim Smooth metodice.

Podívejte se o čem je naše kondiční soustředění

 

 

holky kalhotkyPřinášíme vašim plavcům:

 • Odborně vedenou kondiční přípravu
 • První kontakt s objemovým tréninkem ve vodě
 • Technický trénink s využitém nadstandardních plaveckých pomůcek
 • Zábavně vedený výcik na běžkách
 • Regeneraci
 • upevnění tréninkových složek jako pevného základu komplexní plavecké přípravy
 • Další poznání s kamarády z oddílu a velkou porci zábavy

Přinášíme vám, rodičům:

 • Komplexní sportovní servis
 • Další rozšíření sportovní přípravy Vašich dětí
 • Vhodný nástroj pro stimulaci zdatnosti
 • Úlevu od stereotypu školního roku
 • Empatický a trpělivý způsob navýšení sportovní zátěže

 

 

O čem je naše zimní kondiční soustředění:

Plavecké sporty jsou velmi komplexní pohybovou aktivitou, které kladou velké nároky na sílu, vytrvalost, psychickou odolnost a celkovou zdatnost. Ve sportovní přípravě tak mají nezastupitelnou roli ty pohybové aktivity, které pomáhají výše zmíněné vlastnosti stimulovat a vhodně tak doplňovat trénink. Mezi takové patří běžecké lyžování, které především díky podobné i vyšší intenzitě zátěže, ve spojitosti s převažujícími kluznými pohyby, které šetří klouby je ideálním doplňkovým sportem. Pokud k výčtu přičtete i bonusy jako vyšší nadmořskou výšku či pohyb v nízkých teplotách, které posilují nejen tělo ale i ducha. Zábavnou formou seznámíme naše plavce s pohybovou aktivitou na běžkách i s objemovým a kondičním tréninkem. Zároveň to bude další prostor pro upevnění vztahů mezi dětmi, možnost jak se opět lépe poznat a posílit v sobě dovednost komunikace. A protože běžkám a volnočasovým aktivitám dětí vážně rozumíme, je zaručená spousta legrace a poznání : )!

 

posilko

Základní informace:

Doprava: Sdílená (vlastními auty)

Místo konání: Pension Dagmar - Lázně Jáchymov

Počet dětí: max. 16

Věk dětí: 6 – 15 let

Jakým dětem je určen: především závodníkům, kteří již závodí nebo se na závodní kariéru chystají

Počet trenérů: 2

Hlavní program: Plavecké a běžkařské (při nedostatku sněhu běžecké) tréninky se zaměřením na aerobní vytrvalost, zábavné aktivity na sněhu, kompenzační cvičení a kooperativní hry v tělocvičně. 

Cena:   9 000 Kč

Cena zahrnuje: ubytování, stravu (plná penze včetně celodenního pitného režimu), celodenní program, pronájem plaveckých drah, tělocvičny, vstup do aquaparku, soukromý ski bus pro přepravu z Jáchymova na Boží dar.

Cena nezahrnuje: výdaje spojené se sportovně-poznávací aktivitou (případné vstupné na bobovou a sáňkařskou dráhu a na vlek)

Uzavření přihlášek: do naplnění kapacity

Jak uhradit: V den podání přihlášky celou částku kurzovného zašlete prosím do 3 dnů od data vyplnění přihlášky na bankovní účet 2900399343/2010, VS vytvořte číslicí označující školní rok + číslice 5 ve formátu rrrrrr3 např. 202920, ve zprávě pro příjemce uveďte Zimní soustředění + jméno a příjmení dítěte.

Storno podmínky: 100% z celkové částky 30 dnů před zahájením

 
 

Reference od vás:

Naše dvě děti /5 a 8 let/ si zimní soustředění moc užily. Přestože jsme měli jako rodiče obavu, že program bude náročný, tak kombinace bazén + běžky + cvičení v tělocvičně se ukázala jako skvělá. Nejvíce si ceníme, že se naše děti seznámily s novým druhem pohybu/sportu – tedy s běžkováním a že si ho za těch 5dní opravdu oblíbily. Nejen že překonaly prvotní ostych a prvotní nejednoduché dovednosti, ale odjížděly s nově zvládnutou dovedností, kterou s nimi hodláme v rámci rodiny dále rozvíjet. Obě děti si užívaly bohatý výběr a skvělé jídlo, které jim kompenzovalo vysokou fyzikou náročnost sportovních aktivit. V neposlední řadě upevnily a navázaly nová přátelství a našly si i své plavecké vzory. Rádi se soustředění zúčastníme znovu.
Lucie a Josef
Těšíme se na Vás?