Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Video analýza všech plaveckých způsobů

Poznání rozdílu ve vnímání sebe sama a realitou, je mocným nástrojem k nápravě techniky.

Jste pokročilý plavec a potřebujete se v plavání posunout dál? Podívejte se jak triatlonista David vylepšil svou techniku kraulu po 1,5 h tréninku s video analýzou a jaký efekt má VIDEO ANALÝZA na mladou závodní plavkyni Eminu. 

triatlonista David

Emina z Francie

 

O čem je VIDEO ANALÝZA?

Propriorecepce. Toto tajemné slovo v sobě neskrývá nic jiného, než vnímání sebe samého při pohybové aktivitě. Sami sebe známe velmi dobře, každý den jsme sami sebou, navykli jste si na vlastní provedení pohybu a často Vám přijde nejlepší možné. Ale tak jak jste překvapeni, když slyšíte svůj hlas na nahrávce, podobně nová zkušenost pro Vás bude vidět vlastní provedení plaveckého způsobu.

Vyzkoušejte si vlajkovou loď naší plavecké školy - VIDEO ANALÝZU a dostane se Vám přímo od Gabriely kompletního rozboru včetně následné pomoci s nápravou. Analýza je vhodná pro plavce od středně pokročilých až po ty, kdo chtějí překonávat své osobní nebo dokonce světové rekordy.  VIDEO ANALÝZA je v oblasti plaveckého poradenství nejžádanější služba a nejefektivnější způsob, jak zlepšit vaši plaveckou techniku.

Co budete potřebovat?

  • USB flashdisk pro uložení videonahrávky - vlastní VIDEO ANALÝZA ve formátu *.mp4 a vstupní video bez komentáře ve formátu *.avi
  • plavecké pomůcky, které během tréninku zpravidla používáte (minimálně ploutve,  pulbojka a packy)
  • tepláková souprava, župan nebo velkou osušku na zahřátí, když netrávíte čas ve vodě
  • sportovní plavky, čepici a brýle, případně boty k bazénu

Co vás čeká?

Video záznam bude kamerou pořízen nad vodní hladinou z čelního postavení, ze strany a ze shora. Pod vodní hladinou z čelního postavení a ze strany. Poplavete 100 m až 200 m nebo jakoukoli vzdálenost, kterou uplavete (pokud jste např. začátečník).

Kde:

Na bazéně Strahov, Vaníčkova 2b, Praha 6, 160 00

Kdy:

ČT od 8 a 9 h

Varianty VIDEO ANALÝZY:

1. VIDEO ANALÝZA - celistvý rozbor Vašeho plaveckého způsobu. Doba trvání 30min.

2. KOMPLETNÍ VIDEO ANALÝZA - včetně individuální lekce plavání zahrnující výuku a nácvik plaveckých cvičení k odstranění chyb. Doba trvání 1,5h (DOPORUČUJEME).

Poplatek za VIDEO ANALÝZU:

Poplatek za VIDEO ANALÝZU je k dispozici v ceníku plavecké školy.

Dostaneme podobnou zpětnou vazbu i od Vás?

Ondra:

Gábina je jediný trenér v ČR s licencí elitní školy Swim Smooth a je pro mě silnou autoritou a nejlepším trenérem, jakého můžu mít. Její video analýza je profesionální a přesná a můžu se k ní kdykoli vrátit, abych si připomněl, na čem mám pracovat. Trénink, který následuje po analýze, vždy výrazně zlepší můj plavecký styl.

Gábina přesně ví, jak napravit chyby v technice a vždycky žasnu, jak moc se dokážu zlepšit během jednoho tréninku. Okamžitě si připadám rychlejší a v lepším kontaktu s vodou. Gábina je nejen profesionál, ale je také komunikativní a milá a doporučil bych ji každému plavci, který chce zlepšit styl.

 

Chcete zjistit více o svých slabých místech?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

plakat strahov