instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

 

Suchá příprava

Správná komplexní příprava není "jen" o vodě

Co si představit pod pojmem "suchá příprava"? Jedná se o velice důležitou, avšak velmi často opomíjenou část plaveckého tréninku. Jak nám již sám název napovídá, nejedná se o trénink ve vodě, ale v tělocvičně. Suchá příprava je tak jedním z dílů komplexního systému plavecké přípravy. Soustředíme se na všestranné cviky pro zdravý vývoj a zároveň na cviky specializované pro plavání. Čeká nás tedy posilování, protahování a kompenzační cvičení v takové podobě, aby kvalita našich dalších plaveckých tréninků byla co nejvyšší. V maximální možné míře také využíváme moderní cvičební prvky a pomůcky jako TRX, hrazda, BOSU, kettbell, overball, gymnastické míče a další. Koncept suché přípravy je připraven a rozdělen do měsíčních fází, které jsou vytvořeny v souladu s předem stanovenými cíli plaveckého tréninku. 

 

sucho upr

Co Vašemu plavci přinášíme?

  • Plnohodnotný tréninkový servis
  • Posilování a zvyšování dynamiky
  • Učíme plavce vnímat svoje tělo a starat se o něj
  • Eliminujeme vedlejší jevy, které se vyskytují, pokud je trénink pouze "objemový" (tzn. zdravotní problémy, přetrénovannost, apod.)
  • Komplexní tréninkový plán

 

Základní informace:

Kde: Samostatná tělocvična v posilovně AXAGYM, 1. patro, Na Poříčí 40, Praha 1

Kdy: Každou středu od 17:30 hod. (trénink trvá 60 min.) V měsící červen a září pod širým nebem v parku Lannova.

Kdo: 8 let a více

Náhrady lekcí: Po domluvě lze nahradit plaveckým tréninkem v době předplaceného členství.

Cena tréninku: aktuální ceník naleznete ZDE.

Povinné vybavení: Měkká fitness (sálová) obuv, sportovní oblečení, švihadlo, lahev s pitím!

 

Přihlásit se na suchou

 Těšíme se na Tebe!

Naše cvičení z pohledu rodičů:

Musím říct, že zpočátku jsem byla vůči lekcím v tělocvičně hned po plavání skeptická. Nejen proto, že už po plavání samotném bývala dcera dost unavená. Ale líbilo se mi, že děti mají cvičení, které přímo posiluje a protahuje části těla, které děti zapojují při samotném plavání. Po půl roce přípravy je jasné, že to byla správná volba – jiný druh pohybu v tělocvičně děti zapojí jiným způsobem, přesto podporuje ve vodě aktuálně trénovaný plavecký způsob. Kromě toho se děti mezi sebou poznají i jinak a podle občasných salv smíchu, které se z tělocvičny ozývají, tam není ani nuda. Díky Gábi za to, že suchou přípravu zavedla – při dnešních 45 minutách tělocviku týdně ve škole jde o smysluplnou aktivitu, přímo podporující děti při plavání. Lenka, maminka Šárky

 

 Takhle to vypadá, když trénujeme:

 

sucho kluci

Chcete vyzkoušet, jak vypadá propracované cvičení bez mučení?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 

nabor-pyramida