Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955

5 tajných rad

které Vám nebo Vašim dětem pomohou odstranit strach z potopení hlavy

Škola plaveckých způsobů

aneb víkendový pobyt s atraktivním podáním plavecké výuky pro jednotlivce i rodiče s dětmi

Aktivní odpočinek a společný prožitek umožňuje jednotlivcům, kteří nemají děti, tak rodičům obohacovat se zkušenostmi, navazovat mezilidské vztahy a získávat nové přátele s podobným zájmovým zaměřením.

2. díl plaveckého seriálu "Škola plaveckého způsobu prsa" v Hotelu Amenity Lipno ve dnech 13. - 15. 4. 2018

Přinášíme Vašim dětem:

 • Kvalitní a bezpečnou zábavu v průběhu celého víkendu 
 • 2 hodiny (2x60 min) plaveckého tréninku společeně se svými rodiči s 30 min navíc na volnou zábavu v rezervovaném bazénu jen pro naši skupinu
 • Zábavný příběh propojující všechny aktivity
 • Program vedený zkušenými trenéry

Přinášíme Vám, velkým plavcům a rodičům:

 • Video Analýzu v hodnotě 3650,- 
 • 4 hodiny (2x120 min) plaveckého tréninku pod vedením licencované Swim Smooth trenérky Gabriely
 • Možnost aktivně prožít víkend v krásném prostředí a přátelské atmosféře
 • Atraktivní program, který Vám umožní si vzájemně vyměnovat zkušennosti nejen z tréninku

Pokud se zeptáte bezdětného jedince, co je pro něj důležité, většina z nich odpoví, že důležitý pro něj je vyvážený osobní rozvoj, zahrnující vzdělání, koníčky a aktivoty, sloužící k utiužení zdraví. pokud se zeptáte kteréhokoli rodiče, co je pro něj důležité, jistě Vám odpoví, že jeho děti. Protože ale v dnešní době je i pro rodiče nutné pečovat i o sebe sama, rozhodli jsme se spojit ve Swim Smooth obě témata dohromady. Velmi rádi při této příležitosti zveme jak osoby bez potomků, tak rodiče s dětmi na společně strávený sportovně plavecký víkend do luxusního prostředí hotelu Amenity Resort na šumavském Lipně.

Naším cílem je umožnit jak bezdětným oosbám, tak dětem i rodičům společný prožitek, který jinde nezískají a který jim umožní sdílet radost z pohybu ze získávání nových dovedností.  Především pro bezdětné jedince a pro rodiče jsou připraveny lekce pod vedením hlavní trenérky a licencované koučky metodiky Swim Smooth, Gabriely, včetně profesionální video analýzy. Dětem se zatím se po dobu Vaší výuky bude věnovat náš zkušený trenér a provede je celou řadou zábavných sportovních aktivit volně navazujících na příběh z legendárního filmu "Jak utopit dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách." 

Přijďte se i Vy posunout v plavání, poznat pro Vás nové, zajímavé tváře, se kterými byste se jinak nepotkali, užít si legraci jak s dospělými, tak se svými dětmi a odpočinout si od celoročního kolotoče v krásném prostředí, Těšíme se na Vás!

Základní informace:

Datum konání: 13. – 15. 4. 2018 (3 dny od pátku do neděle)
Přihlášky: do 29.3
Místo konání: Amenity Resort Lipno, Lipno nad Vltavou 999, 382 78 Lipno nad Vltavou
Počet plavců účastnících se výuky plaveckých způsobů: max. 8
Počet dětí účastnících se doprovodného programu: min. 2
Věková hranice dětí účastnících se doprovodného programu: 4 a více let
Počet trenérů: 2
Plavecká úroveň dospělého: uplavat minimálně 200m jakýmkoliv plaveckým způsobem
Plavecká úroveň dítěte: uplavat minimálně 5m jakkoliv a nebát se potopit hlavu
Cena za dětský program: 2 500Kč/ dítě
Cena za program pro dospělého: 2 500Kč/ os. (dle preference a plavecké zdatnosti se programu výuky plaveckých zůsobů mohou účastnit i děti starší 10ti let)
Cena za ubytování:
vyhrazené pokoje Superior Double room 1860,- Kč/ pokoj/ noc
Podmínky účasti: podmínkou pro účast v programu je ubytování v hotelu v daném termínu a v poskytovatelem vyhrazených pokojích. Pokud se víkendového pobytu bude účastnit rodinný příslušník, který nemá zájem se účastnit programu, bude hradit pouze cenu za ubytování, příp. stravování. Účast na programu je určena pro rodiče s dětmi ve věku minimálně 4 let. Pokud se pobytu účastní děti mladší 4 let, je dána povinnost zajistit pro tyto děti péči toho z rodičů, který se nebude účastnit plavecké části programu. Poskytovatel nezajišťuje jakoukoliv péči o děti mladší 4 let.
Doporučené vybavení: Pro dětký program nafukovací lehátko a nafukovací kruh, výtvarné potřeby jako pastelky, lepidlo, nůžky, fixy; oblíbený hrneček, šátek nebo větší látkový kapesník, oblíbenou knížku a hračku. Pro výuku plaveckýh způsobů ploutve, packy, pulbojka.

Kdo se o Vás bude starat?

Gabriela

Gabrielu netřeba představovat, je to naše hlavní trenérka a první licencovaná Swim Smooth trenérka na kontinentální Evropě. Kromě toho, že ví prakticky všechno o správném plavání, je trenérkou I. třídy a při učení jde přímo k věci, přitom zůstává trpělivým průvodcem při vašem učení. Na první díl našeho tréninkového seriálu si pro Vás připravila spoustu tajných triků, které Vás překvapí a posunou rychle vpřed. Gabi je také hrdou maminkou a zaručí, že program pro Vás i pro Vaše děti bude všechny bavit.

Jana

Jana je naše čerstvá posila, která úžasně doplňuje mozaiku všech trenérů. Díky více než dvacetileté praxi na táborech či soustředěních, stejně jako dlouholeté praxi trenérky baby plavání a školitelky trenérů. Má taktéž zkušenosti z dětských táborů ze zahraničí a vnáší tak do našich řad potřebný klid a zkušenosti. Děti ji milují a rychle si dokáže vybudovat důvěrné pouto, které garantuje bezpečné a zábavné lekce.  

Časový harmonogram:

Pátek:
Příjezd                                      16:00 - 16:30
Bazén rodiče+děti                    17:00 – 18:30 
Sobota:
Dospělí plavci - bazén              10:00 – 12:00 
Děti – tématický program
Osobní volno                            12:00 – 17:00 
Bazén rodiče+děti                     17:00 – 18:30 
Dospělí plavci - video analýza   20:00 – 21:00 
Děti – večerní hra
Neděle:
Dospělí plavci - bazén              10:00 – 12:00 
Děti – závěrečná hra

 

Fotografie jsou z filmu
"Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách"

 

Příběh:

Příběh doktora Mráčka, bytového referenta který se zamiluje do vodnice Jany zná jistě každý z nás. Moc lidí to sice neví, ale příběh rodiny Wassermanů závěrečnými titulky neskončil. Pan Wasserman se totiž nevzdává tak lehce a společně se svou chotí se dokáží navrátit mezi vodníky. Na doktora Mráčka i s Janou mají spadeno a bude tak pouze na Vás a Vašich plaveckých dovednostech, zda dokážete pomoci vodnickou rodinu ochránit. Těšíme se na Vás!

Jak uhradit za program?

 • V den podání přihlášky 2 500 Kč/ os./ program. Rodinný příslušník, který nemá zájem se účastnit programu, hradí pouze cenu za ubytování, příp. stravování. Přihláška nabývá platnosti až po přijetí platby na účet.
 • Na účet: SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o. s. u Fio Banky, čú 2900399343/2010, vs 20171806, ve zprávě pro příjemce uveďte "Škola plaveckých způsobů - jméno a příjmení osob účastnících se programu"
 • Uzávěrka přihlášek: 29. 3. 2018 (Pro zařazení na program pro dospělé i pro děti je rozhodné datum přijetí přihlášky)
 • Storno podmínky programu: v případě zrušení účasti na programu 30 a méně dní před datem zahájení činí storno 50 % z částky za program. 14 a méně dní před datem zahájení se uplatní storno ve výši 100 %.

 Jak uhradit za ubytování a stravování?

 • V den podání přihlášky si rezervujte ubytování v daném termínu v poskytovatelem vyhrazených pokojích Superior Double room za zvýhodněných podmínek 1860,- Kč/ pokoj/ noc, a to u Ing. Zuzany Truhlářové, Rooms Division Manager +420 777 570 883 nebo na truhlarova@amenity.cz. Při objednávce, prosím, uveďte heslo "Swim Smooth". Pokoje jsou situovány v hlavní budově s výhledem na přehradu Lipno. V ceně je snídaně, k obědu doporučujeme využít výhodného poledního menu a večerního Á la carte.
 • Uzávěrka rezervací ubytování:29. 3. 2018.
 • Storno podmínky ubytování a stravování: řídí se podmínkami hotelu.

 

Rezervujte si místo v seriálu školy plaveckých způsobů

 

1. díl - Škola kraulu - 13. - 15. 10. 2017

2. díl - škola způsobu prsa - 13. - 15. 4. 2018

3. díl škola znaku - podzim 2018

4. díl škola motýlka - jaro 2019

 

Těšíme se na Vás!

 

Footogalerie

 

  

 

Rádi byste zjistili více o víkendu rodičů s dětmi?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.