instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

teambuilding

Poznejte své kolegy v jiném světle

Přátelské prostředí a stmelený kolektiv je místo kam se zaměstnanci těší. Zaměstnanci, kteří se věnují sportovním aktivitám jsou zdravější, uvolněnější a výkonější, tak proč nezkusit společnou sportovní aktivitu a spojit příjemné s užitečným? Naučte se s námi motýlek, znak, prsa nebo kraul. Udělejte něco pro své zdraví a zažijte společně nevšední, někdy komické situace při nácviku plaveckých dovedností. Při tom si ulevíte si od stressu, šetrně protáhnete a zpevníte célé tělo. Podpořte pozitivní vztahy na vašem pracovisšti a odneste si i praktické zkušennosti a dovednosti. Poznejte s námi jak se plave hladce : )! Vybírat můžete z těchto variant Corporate plavání:

 

Pravidelné plavání v uzavřené skupině

Počet plavců je omezen pouze počtem osob na dráhu. Pro největší komfort doporučujeme 6 plavců na dráhu a pro znatelný posun v plaveckých dovednostech alespoň 10 lekcí. 

Jednorázové akce

Akce typu plavecké odpoledne, jednodenní kemp, či víkendový pobyt. Tato možnost je nejvýhodnější pro týmy, kteří se nemohou scházet pravidelně.

Příspěvek od zaměstnavatele

Využijte příspěvek na naše celoroční programy MASTERS, JUNIOR, INDIVIDUAL, INDIVIDUAL PRO, VIDEOANALÝZA. Jsme partnerem Benefity, Benefit-plus, Edenred. Tato možnost je nejvýhodnější pro jednotlivce.

Hovoříme anglicky a nejraději plaveme na bazénu Strahov, ale domluvit se můžeme i na jiném místě a ušít vám vše na míru. O našem přístupu a zkušenostech s námi se můžete dočíst i na našem blogu v článku "Jak se skáče z jachty, aneb budoucí milionář je těžký soupeř". Vyzkoušejte progresivní metodu výuky plavání, díky níž se naučíte plavat rychle a dobře. Kontaktujte nás a domluvte si  s námi detaily.

 

Reference od vás

Tréninky s trenéry Swim Smooth jsou vždycky velká legrace a hodně jsem se naučil. A překvapilo mě, že kolegové z "personálního" nejsou až zase takoví suchaři.
John D.

Na plavání se Swim Smooth chodíme už půl roku a po krátké době jsem začal chodit plavat sám i mimo naše společné tréninky. V bazéně se ze mě všechny problémy jednoduše smyjí.
Vratislav B.

 

 

Rádi byste se zlepšili v plavání či poznali kolegy jinak?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 plakat corporate