instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

Technicko-kondiční trénink pro ty, kteří chtějí posouvat své limity

Jste pokročilý plavec a chcete se dál zlepšovat? V našich trénincích využíváme progresivní metodiku i pomůcky, jakou je například Tempo Trainer. K čemu je a jak se  s ním plave Vám popíše náš mladý plavec Roderik ve svém článku "Roderik a pípák". Zaručíme Vám rychlý vývoj v plaveckých dovednostech, který půjde ruku v ruce s požadovaným nárůstem fyzické zdatnosti. Trénujeme inteligentně a rádi. Pro ty z vás, kteří nevěří, že jsou tréninky jednou týdně dostatečnou přípravou, přinášíme jasný důkaz, že se Swim Smooth metodikou, se můžete dostat až na mistrovství světa v plavání!

Takto to vypadá na tréninku skupiny Reshape

Základní informace:

O skupině:  Pokročilí i masters plavci. Pro ty, pro které je „Výzva" druhé jméno a kteří rádi objevují a posouvají své limity. Hranice v této skupině je Mistrovství světa. Bez kompromisů.

Plavecký limit pro vstup do skupiny: uplavat kraulem 1500m a více 

Místo konání: bazén Strahov, Vaníčkova 100/6, Praha 6, 160 00

Termíny a konání lekcí: čtvrtek od 7 h ráno.

Počet lekcí v pololetí: 18x

Počet plavců na dráhu: max. 6

Zahájení účasti v programu: kdykoliv v průběhu roku

Náhrady lekcí: ano, v době předplaceného členství

Povinné plavecké pomůcky: RESHAPE Training Pack obsahuje pullbuoy, ploutve, packy, kotníkový pásek a pípák - pomůcky, které jsou potřebnou součástí tréninku a bude Vás s nimi plavání bavit. Vyberte a objednejte si své pomůcky ZDE.

Všeobecné podmínky: objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné ZDE

Poplatek za tréninky: platný ceník k dispozici ZDE

 

Příhlásit se do skupiny RESHAPE

Těšíme se na Vás!

Reference od vás:

Se Swim Smooth plavu přibližně dva roky. Na Reshape je super, že to je kombinace cvičení zaměřených na techniku a tréninku na zvýšení kondičky, takže ideální například jako příprava na závod. U mě to je součást přípravy na polovičníího Ironmana. Díky střídání cvičení se člověk nejen zlepšuje, ale navíc je to i zábavnější než jen tak plavat. Pro mě osobně je velké plus i plavání ve skupině. I když se vám zrovna ten den nechce, kolektiv vás vybudí a sám jsem pak někdy překvapený, co jsem zaplaval. Vstávání na 7 je trochu výzva a z bazénu po hodině většinou lezu celkem vyřízený, ale den má pak úplně jiný náboj : )!
Ondra Knot

 

Potřebujete více informací?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

nabor-pyramida