Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Program MASTERS - skupina REHAB

Zdravé tělo dává sílu i lidské duši...

Přijďte spojit příjemné s užitečným na naše lekce zdravotního plavání, postaveného na metodice Swim Smooth. Lekce jsou součástí našeho Masters programu pro dospělé. Není podstatné, zda potřebujete napravit následky sedavého zaměstnání, jste maminka na mateřské dovolené, studujete nebo jste aktivní senior. V lekcích se zaměřujeme na plavecký způsob znak a kraul. Znak přirozeně vede plavce ke korekci činnosti hlubokých stabilizačních svalů páteře. Kraul je nejpřirozenější technika, vhodná pro rozvoj kondice.

Co Vám přinášíme:

  • Perfektní zvládnutí plaveckých způsobů kraul a znak jednou pro vždy
  • Zapracování na odstranění svalových dysbalancí, které jsou způsobené věkem nebo životním způsobem.
  • Posílení svalstva v celém těle a znovuzískání spousty energie. Díky obojímu se budete cítit o poznání lépe.
  • Zvýšení fyzické zdatnosti a pružnosti.
  • Přátelskou a pohodovou atmosféru, ve které ve které je respektována tělesná stavba a osobnostní projev každého z našich plavců.
  • Možnost plavat pro radost, ale zároveň si z lekcí odnášet užitek v podobě odstraněných bolestí a neduhů.

Pokud by Vás zajímalo, jak takové skutečné zdravotní plavání vypadá v praxi, přečtěte si blogový článek "Jak skutečně plavat pro zdraví" nebo se můžete začíst do článku od naší trenérky Lenky, která se z lekcí Programu REHAB dostala až na závody.
 

Hlavní trenérka Gabriela představuje Program REHAB v Blesku pro ženy

 

O skupině: Mírně pokročilí plavci, kteří chtějí plavat hlavně pro zdraví a plavání je baví. I když se nejjistěji cítí při plavání plaveckého způsobu prsa, chtějí se naučit kraul a znak a skutečně udělat něco pro své zdraví.

Plavecký limit pro přijetí do skupiny: Nejedná se o začátečnické lekce, proto je třeba, aby každý z účastníků uplaval alespoň 100m libovolným způsobem. Necítíte se na 100m? Nevadí! Rádi Vám pomůžeme vypilovat formu na požadovanou úroveň v rámci Programu INDIVIDUAL.

Místo konání: Bazén Strahov, Vaníčkova 100/6, Praha 5, 150 00. Na ostatních bazénech jako je bazén AXA, bazén Šutka a další jsou lekce REHAB vedeny v rámci Programu INDIVIDUAL.

Termíny konání lekcí: Čtvrtek od 19 h

Jak trénujeme ve školním roce 2018/19: od 13.9. do 13.12. 2018 a od 10.1. do 13.6.2019
(Netrénujeme ve státní svátky a jarní prázdniny 14.2.2019)

Počet lekcí v pololetí: 18

Trenér: Jana

Počet plavců na dráhu: max. 6

Poplatek za lekci: 500 Kč/h - při pololetním předplatném, 700Kč/h - předplatné 10 lekcí (na 12 týdnů), 900 Kč/h - jednorázová lekce

Zahájení účasti v programu: Svou účast můžete zahájit kdykoliv v průběhu roku. 

Náhrady lekcí: Ano, v době předplaceného členství v hodinách Revise, pokud plavec skupině výkonnostně dostačuje

Plavecké pomůcky: REHAB Training Pack je potřebnou součástí programu a obsahuje pullbuoy, Swim Smooth čepičku, mashbag, ploutve

 

Objednat Rehab Training a Representative Pack

Reference na plavání s námi:

"Po 25 letech sezení u počítače, kdy jedinou mou sportovní aktivitou bylo občasné dobíhání tramvaje, jsem se dopracovala mimo jiné ke kulatým zádům, zkráceným hamstringům a zkamenělým kyčlím.  Plavání jako „narovnávací" aktivitu jsem zavrhla, protože při jediném stylu, který jsem ovládala – prsa „paní radová" – jsem se obvykle cítila hůř než před plaváním. Jakmile ale dcera začala chodit na plavání do Swim Smooth a dělala rychlé pokroky, říkala jsem si, že bych plavání mohla dát ještě šanci, zaujal mě totiž speciální program REHAB.
Hned po první lekci jsem byla nadšená, že se můžu narovnat. Baví mě používání speciálních pomůcek, hlavně ploutví, výuka jednotlivých způsobů, o kterých bych nikdy nemyslela, že je zvládnu i zaměření na detaily, díky nimž jsou rychle vidět pokroky. Po měsíci jsem slavila, když jsem dokázala v průběhu lekci uplavat alespoň jednou kraulem (!) 25m bez přerušení. Po dalším měsíci už to bylo 250m. Když se dnes podívám na videozáznam z mé první lekce, je to lepší než silvestrovský program (hlavně pro dceru). Plavání v programu REHAB je proto určitě jedno z mých nejlepších rozhodnutí."

Lenka 

Poplatek za skupinový trénink:

Program REHAB
Počet tréninků trénink celkem
pololetí (18 tréninků) 500 Kč 9 000 Kč
10 (1x týdně) 700 Kč 7 000 Kč
1 900 Kč x

Poznámka: Vstup na bazén zdarma.

Co byste měli vědět před zakoupením permanentky?

Intenzita čerpání lekcí je volitelná - lze docházet na jednotlivé tréninky, či jednou v zákaznické "historii" zvolit 10 zvýhodněných lekcí, čerpatelných v rámci 12 týdnů. V praxi to znamená, že si kupujete předplatné na 10 na 12 týdnů. V případě nemoci, služební cesty či dovolené tak můžete 2 lekce stornovat, pokud tak učiníte do 24h před zahájením lekce. Nejvýhodnější formou tréninků ovšem zůstává pololetní předplatné s 18 tréninky za zvýhodněných podmínek, přičemž náhrady lekcí nejsou možné.  Zapojit se do programu REHAB můžete kdykoliv v průběhu pololetí s tím, že předplatné se hradí v poměrné výši.

Způsob platby:

Bankovním převodem na účet: na účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, z. s. u Fio Banky 2900399343/2010
Ve zprávě pro příjemce uveďte: Vaše jméno a příjmení - REHAB

Všeobecné podmínky:

Objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné zde

 

Bolí Vás záda a rádi byste s tím konečně něco udělali?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 plakat rehab