Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Program REHAB

Zdravé tělo dává sílu i lidské duši...

Doporučil Vám lékař plavat, či víte, že trpíte oslabeným pohybovým aparátem? Máte sedavé zaměstnání? Nebo jste senior, nastávající maminka či rodič dítěte, které má dysbalance způsobenou růstem či způsobem života? Přinášíme dobré zprávy. Pod vedením hlavní trenérky Gabriely, která je zároveň certifikovanou trenérkou zdravotního plavání, probíhají každé úterý večer hodiny zdravotního plavání, postaveného na metodice Swim Smooth. V lekcích se zaměříte na plavecký způsob znak, který přirozeně vede plavce ke korekci činnosti hlubokých stabilizačních svalů páteře. Posílíte tak svalstvo celého těla, zvýšíte fyzickou zdatnost a pružnost, odstraníte bolesti a neduhy. Cíleně a úspěšně zapracujete na odstranění svalových dysbalancí způsobené věkem či způsobem života.

Díky tomu se budete cítit a vypadat lépe a získáte znovu spoustu energie. Stejně tak jako vlastní metodika a odborná správnost, je ale pro nás důležitá pozitivní atmoféra a příjemné prostředí v tréninkové skupině. Respektujeme tělesnou stavbu i osobnostní projev každého z Vás a díky našim zkušenostem a empatii se tak můžete učit, léčit a posouvat dál s radostí a lehkostí. Pokud by Vás zajímalo, jak takové skutečné zdravotní plavání vypadá v praxi, začtěte se do blogového článku "Jak skutečně plavat pro zdraví" od naší trenérky Michaely nebo se začtěte do článku od naší klientky Lenky, která se z lekcí Programu REHAB dostala až na závody.

Všechna místa kde trénujeme, jsou klidná, čistá a přívětivá - skupinová výuka, ale probíhá na bazénu Strahov. Na ostatních bazénech jako je bazén AXA nebo bazén Šutka jsou lekce Programu REHAB vedena v rámci Programu INDIVIDUAL.

 

Hlavní trenérka Gabriela představuje Program REHAB v Blesku pro ženy

 

O skupině: Mírně pokročilí plavci, kteří chtějí plavat hlavně pro zdraví, plavání je baví, i když nejjistěji se cítí při plavání „paní Radové". Pro ty, kteří chtějí udělat skutečně něco pro své zdraví a začínají se učit kraul i znak.

Plavecký limit pro přijetí do skupiny: schopnost uplavat 100 m a více

Místo konání: Bazén Strahov, Vaníčkova 100/6, Praha 5, 150 00

Termíny a konání lekcí: Čtvrtek od 19 h

Jak trénujeme ve školním roce 2017/18: od 19. 9. do 12.12. 2017 a od 9. 1.do 5. 6. 2017
(Netrénujeme ve státní svátky a jarní prázdniny 6.2.2018)

Počet lekcí v pololetí: 15

Vedoucí programu: Gabriela

Trenér: Jana

Počet plavců ve skupině: max. 6

Poplatek za lekci: 500 Kč/h - při pololetním předplatném, 700Kč/h - předplatné 10 lekcí (na 12 týdnů), 900 Kč/h - jednorázová lekce

Zahájení účasti v programu: Svou účast můžete zahájit kdykoliv v průběhu roku. 

Náhrady lekcí: Ano, v době předplaceného členství v hodinách Revise, pokud plavec skupině výkonnostně dostačuje

Plavecké pomůcky: REHAB Training Pack je potřebnou součástí programu a obsahuje pullbuoy, Swim Smooth čepičku, mashbag, ploutve vel. 35 až 47.

Objednat Rehab Training Pack

Jak zaručíme, že se dostaví výsledky?

  1. Kontaktujeme Vašeho ošetřujícího lékaře a dále s ním spolupracujeme pro dosažení žádaného efektu
  2. Ušijeme Vám cvičební plán na míru s respektem k vašemu věku či kondici
  3. Jsme instruktoři zdravotního plavání akreditovaného FTVS
  4. Využíváme skutečně kvalitní a moderní informace způsobu cvičení ve vodě
  5. Vše je postaveno na australské plavecké metodice Swim Smooth
  6. Lekce probíhají vždy v příjemné a profesionální atmosféře

 

Reference na plavání s námi:

"Po 25 letech sezení u počítače, kdy jedinou mou sportovní aktivitou bylo občasné dobíhání tramvaje, jsem se dopracovala mimo jiné ke kulatým zádům, zkráceným hamstringům a zkamenělým kyčlím.  Plavání jako „narovnávací" aktivitu jsem zavrhla, protože při jediném stylu, který jsem ovládala – prsa „paní radová" – jsem se obvykle cítila hůř než před plaváním. Jakmile ale dcera začala chodit na plavání do Swim Smooth a dělala rychlé pokroky, říkala jsem si, že bych plavání mohla dát ještě šanci, zaujal mě totiž speciální program REHAB.

Hned po první lekci jsem byla nadšená, že se můžu narovnat. Baví mě používání speciálních pomůcek, hlavně ploutví, výuka jednotlivých způsobů, o kterých bych nikdy nemyslela, že je zvládnu i zaměření na detaily, díky nimž jsou rychle vidět pokroky. Po měsíci jsem slavila, když jsem dokázala v průběhu lekci uplavat alespoň jednou kraulem (!) 25m bez přerušení. Po dalším měsíci už to bylo 250m. Když se dnes podívám na videozáznam z mé první lekce, je to lepší než silvestrovský program (hlavně pro dceru). Plavání v programu REHAB je proto určitě jedno z mých nejlepších rozhodnutí."

Lenka 

Poplatek za skupinový trénink:

Program REHAB
Počet tréninků trénink celkem
pololetí (18 tréninků) 500 Kč 9 000 Kč
10 (1x týdně) 700 Kč 7 000 Kč
1 900 Kč x

Poznámka: Vstup na bazén zdarma.

Co byste měli vědět před zakoupením permanentky?

Intenzita čerpání lekcí je volitelná - lze docházet na jednotlivé tréninky, či jednou v zákaznické "historii" zvolit 10 zvýhodněných lekcí, čerpatelných v rámci 12 týdnů. V praxi to znamená, že si kupujete předplatné na 10 na 12 týdnů. V případě nemoci, služební cesty či dovolené tak můžete 2 lekce stornovat, pokud tak učiníte do 24h před zahájením lekce. Nejvýhodnější formou tréninků ovšem zůstává pololetní předplatné s 18 tréninky za zvýhodněných podmínek, přičemž náhrady lekcí nejsou možné.  Zapojit se do programu REHAB můžete kdykoliv v průběhu pololetí s tím, že předplatné se hradí v poměrné výši.

Způsob platby:

Bankovním převodem na účet: na účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o. s. u Fio Banky 2800689706/2010
Ve zprávě pro příjemce uveďte: Vaše jméno a příjmení - Program REHAB

Všeobecné podmínky:

Objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné zde

 

Bolí Vás záda a rádi byste s tím konečně něco udělali?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 plakat rehab