instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

Dobře postaveným tréninkem lze posouvat své limity i trénováním 1x týdně

Věnujete se triatlonu, bazénovému plavání nebo prostě jen rádi plavete? Jestliže toužíte po nápravě své techniky, posunutí svých výkonů a nebo prostě jen chcete hrdě plavat v čepičce jedné z nejprogresivnějších plaveckých škol světa, tak Swim Smooth je jasná volba. Jen 6 plavců na dráhu.

Rozvrh skupin:

ÚT

7-8h
Bazén Strahov
REVISE

 

ČT

7-8H
Bazén Strahov
RESHAPE

19-20H
Bazén Strahov
REHAB

 

Vyberte si svoji skupinu:

REHAB - učím se kraul a znak

Pokud máte cíl dostat se zpět do formy a ulevit svému tělu od sedavého zaměstnání, čtvrteční plavání na Strahově v 19 h  je Vaše "záchrana". Učíme se kraul a znak. Pro článek o skupině Rehab v magazinu Blesk klikněte ZDE, anebo vás jistě zaujme článek naší plavkyně Lenky, jak se dá dostat už po šesti měsícíh ve skupině Rehab až na závody :).

Hlavní trenérka představuje tréninky Rehab v Blesku

 

REVISE- zdokonaluji techniku všech plaveckých způsobů

Nejvíce Vás baví plavat kraulem a současně byste rádi pracovali i na dalších plaveckých technikách? Přijďte v úterý v 7 h na Strahov.

Nezáleží, v jakém věku začínáte plavat, podívejte se, jak to jde 71 letému Láďovi

 

RESHAPE - tvrdě makám na technice a kondici

Jste pokročilý plavec a potrpíte si na kvalitu? Naskočte s námi na technicko-kondiční tréninky a dostaňte se do formy, v jeké jste nikdy před tím nebyli. Každý čtvrtek v 7 h na Strahově.

Takto to vypadá na tréninku skupiny Reshape

 

RACE - chci závodit

Registrujte se a reprezentujte barvy našeho oddílu na Masters závodech. Věřte, že se lze se Swim Smooth metodikou dostat až na MS v plavání, a to klidně přímou čarou od dětí a domácnosti ;-).

Poslechněte si, jak se líbí tréninky našim závodníkům

 

Základní informace:

Zahájení účasti v programu: kdykoliv během roku

Termíny a dotace lekcí: 1 - 3x týdně v jakékoliv kombinaci

Počet lekcí v  pololetí: min.18

Místo konání: bazén Strahov, Vaníčkova 100/6, Praha 6, 160 00

Počet plavců na dráhu: 6

Náhrady lekcí: ano, v době předplaceného členství

Plavecké pomůcky: pro každou slkupinu jsou poviné jiné plavecké pomůcky. Vyberte si svůj Masters Training Pack ZDE

Všeobecné podmínky: Objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné ZDE

 

Oddílový registrační poplatek a pololetní příspěvek:

Pololetní předplatné
Počet tréninků/ pololetí

trénink

celkem
pololetí

18 x 500 Kč 9 000 Kč
Roční registrační poplatek (kalendářní rok) při registraci jako závodník 1 200 Kč

 

Přihlásit se do Masters

Těšíme se na Vás!

Reference od vás:

Po 25 letech sezení u počítače, kdy jedinou mou sportovní aktivitou bylo občasné dobíhání tramvaje, jsem se dopracovala mimo jiné ke kulatým zádům, zkráceným hamstringům a zkamenělým kyčlím.  Plavání jako „narovnávací" aktivitu jsem zavrhla, protože při jediném stylu, který jsem ovládala – prsa „paní radová" – jsem se obvykle cítila hůř než před plaváním. Jakmile ale dcera začala chodit na plavání do Swim Smooth a dělala rychlé pokroky, říkala jsem si, že bych plavání mohla dát ještě šanci, zaujal mě totiž speciální program REHAB.
Hned po první lekci jsem byla nadšená, že se můžu narovnat. Baví mě používání speciálních pomůcek, hlavně ploutví, výuka jednotlivých způsobů, o kterých bych nikdy nemyslela, že je zvládnu i zaměření na detaily, díky nimž jsou rychle vidět pokroky. Po měsíci jsem slavila, když jsem dokázala v průběhu lekci uplavat alespoň jednou kraulem (!) 25m bez přerušení. Po dalším měsíci už to bylo 250m. Když se dnes podívám na videozáznam z mé první lekce, je to lepší než silvestrovský program (hlavně pro dceru). Plavání v programu REHAB je proto určitě jedno z mých nejlepších rozhodnutí.
Lenka, 46 let

Do Revise jsem začal chodit zhruba před dvěma lety. Mým cílem bylo vylepšit techniku kralu tak, abych si plavaní tímto způsobem dokázal užívat a nemusel bojovat s vodou, jak to v mém případě bylo doposud. Na prvním individuálním tréninku jsem zjistil, že těch nedostatků je v mém kralu vice, než jsem si myslel. Na druhou stranu jsem už tady od Gábiny obdržel pár rad, které mi plavání zjednodušily a zpříjemnily.
Začal jsem chodit plavat pravidelně ve skupině plavců podobné výkonnosti. Postupně jsem začal pociťovat zlepšení a dalo by se říci, že po pár mesících byl můj cíl naplněn a zdánlivě nebyl důvod pokračovat pod odborným vedením. Nicméně pokračuji dodnes, protože kromě zjevného zlepšení jsem si všiml ještě jedné věci; Protože mám sedavé zaměstnání a pracuji v nepřetržitém provozu, měl jsem problémy s bederní páteří, které se mi v relativně krátkých intervalech vracely s vetší či menší intenzitou. V průběhu doby, co navštěvuji Gábinou vedené skupinové tréninky, které jsou primárně zaměřené na techniku plavaní, moje problémy téměř vymizely."
Roman, 51 let

Se Swim Smooth plavu přibližně dva roky. Na Reshape je super, že to je kombinace cvičení zaměřených na techniku a tréninku na zvýšení kondičky, takže ideální například jako příprava na závod. U mě to je součást přípravy na polovičníího Ironmana. Díky střídání cvičení se člověk nejen zlepšuje, ale navíc je to i zábavnější než jen tak plavat. Pro mě osobně je velké plus i plavání ve skupině. I když se vám zrovna ten den nechce, kolektiv vás vybudí a sám jsem pak někdy překvapený, co jsem zaplaval. Vstávání na 7 je trochu výzva a z bazénu po hodině většinou lezu celkem vyřízený, ale den má pak úplně jiný náboj : )!
Ondra Knot

 

Chcete vyzkoušet trénink na vysoké úrovni?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 nabor-pyramida