instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

Cesta ke zdokonalování vede skrze stálou práci na sobě samém

V Programu INDIVIDUAL Pro se soustředíme na závodní plavce a přinášíme jim pomoc s technikou, taktikou a psychologickou přípravou, které stále bývají v závodním plavání opomíjeny. Věřte, že impuls ze Swim Smooth dokáže napravit a zvrátit stagnující kariéru plavce do vítězných výsledků Pro dosažení vrcholných výsledku  je výhodné využít další plavecké analýzy a způsoby vyhodnocování. Vyberte si z naší nabídky jednorázové či dlouhodobé pomoci:

Individual Pro trénink:

Pod vedenim nejpovolanější trenérky a současně zakladatelky Swim Smooth Czech Republic a autorky dětské metodiky Plavání s Plavlem a Plavlínou se Vám dostane intenzivní a okamžité nápravy vaší plavecké techniky, s naprostou přesností odhalí příčiny plaveckých chyb a ihned budete plavat rychleji a lépe se cítit s vodou.

Ramp test:

Zjistěte, jaká je pro Vás ideální frekvence záběrů a délka plaveckého kroku. Najdete tak optimální tempo pro trénink a pro závod, abyste dokázali plavat rychleji a přitom efektivněji. Jestli Vás zajímá, jak trénink zaměřený na optimální tempo vypadá, začtěte se do článku od našeho mladého plavce "Roderik a pípák".

CSS test:

Využijte naplno svůj potenciál azjistěte Vaše předpoklady pro sprint, střední nebo dlouhé tratě. Pomůžeme Vám stanovit odpovídající intenzitu plavání na úrovni anaerobního prahu, která Vám umožní zvyšovat rychlost.

Hostování:

Ze spolupráce se Swim Smooth můžete těžit i pravidleně a to v přímé účasti na běžných oddílových trénincích anižbyste museli přestupovat z vašeho mateřského oddílu. Rádi Vás přivítáme mezi nás, třeba jen na jeden trénink týdně.

 

Veronika Tondrová

Abhejali Bernardová

 

Základní informace:

Kde:

Na bazéně Strahov, Vaníčkova 100/6, Praha 6, 160 00

Na bazéně Axa, Na Poříčí 40, Praha 1, 110 00

Na bazéně Aquadream Barrandov, Praha 5, 150 00

Kdy: Záleží jen na Vás a domluvě s trenérkou!

Poplatek: za individuální lekci je k dispozici v ceníku plavecké školy. Poplatek za hostování v oddíle naleznete v ceníku plaveckého oddílu.

 

Reference od vás:

Dobrý den, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenost s individuálním tréninkem u Gabriely ve Swim Smooth. Dcera závodně plave pátý rok v tradičním plaveckém klubu. Pravidelně se účastní MČR, její největší úspěchy byly druhá a třetí místa na těchto závodech. Bohužel poslední rok a půl se její osobní rekordy zastavily, a dokonce se začaly zhoršovat, i když účast na tréniku byla stále téměř 100% a týdně naplavala přes 30 kilometrů ... pokračování
Hanka a Luděk

 

Chcete si rezerovat svoji první lekci? Potřebujete více informací?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 

nabor-pyramida


 nabor-pyramida