instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

 

Se zkušeným a usměvavým trenérem získáte získáte jistotu a chuť učit se novým věcem

V rámci naší individuální výuky Vám nabízíme jednu nebo klidně rovnou 10 lekcí s některým z našich zkušených trenérů a věříme, že se z tréninků začnete velmi rychle těšit. Při prvním setkání s trenérem nasdílíte Vaše představy a cíle, na základě kterých trenér následně připraví další tréninky Vám přímo na míru. Můžete se spolehnout, že lekce jsou vždy postaveny na naší progresivní metodice a individuálním přístupu k dětem a dospělým.

Velmi zajímavou možností je náš FRIENDS Pricing scheme, který umožňuje společný trénink s kamarádem. V těchto lekcích se tak pojí individuální přístup trenéra s rozložením nákladů na lekci mezi přítomné plavce. Sdílení zážitků a radosti ze zdokonalení a poznání nových věcí pozitivní zážitek z plavání ještě více umocní.

Naše trenéry jejich práce baví a jsou v ní velmi dobří. Odborný, osobní a pozitivní přístup je pro nás přirozenou věcí. Pokud by Vás zajímalo, jak může takový individuální trénink vypadat, začtěte se do nového blogového článku "Jak záznamy hodnocení výkonnosti dokážou podpořit nadšení" nebo "Jak se skáče z jachty, aneb budoucí milionář je těžký soupeř"

Základní informace:

Zahájení v programu: kdykoliv během roku

Kde trénujeme: Nejčastěji trénujeme na těchto bazénech

  • Axa, Na Poříčí 40, Praha 1
  • Strahov, Vaníčkova 100/6, Praha 6
  • Řepy, Na chobotě 420/16, Praha 17
  • Na koupališti Petynka, Otevřená 1072/4, Praha 6 (pouze měsíce červenec, srpen)
  • Po vzájemné domluvě lze trénovat na všech veřejně přístupných bazénech v Praze, či přímo u Vás doma, pokud máte bazén vhodný pro plavání.

Kdy trénujeme: Záleží jen na Vás a domluvě s trenérem! Vyjdeme Vám maximálně vstříc.

Poplatek za individuální lekci: je k dispozici v ceníku.

Všeobecné podmínky: Objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné zde.

Reference od vás:

Dobrý den paní Minaříková, dnes jsem sledoval celou tréninkovou hodinu dětí a chtěl bych Vám poděkovat za dosavadní tréninky s trenérem Michalem. Hned si to sedlo, tréninky jsou pravidelné a je to skvělé, děti se zlepšují a plavání je bavi! Myslim, že Michaluv přístup je vzorný a můžu Vám k němu gratulovat :-) Těsim se na další spolupráci.
Pavel Rousek

Dobrý den, pani trenérka Jana je úplně skvělá, s Tomíkem si sedli a byl nadšený a hned se ptal, jestli a kdy půjde zase plavat. Jana je co do komunikace hodně milá, vstřícná, starostlivá a co do výuky důsledná, i se zpětnou vazbou/informací pro mně jak matku. Děkuji Vám.
Lucia Malá

V minulém školním roce jsme chodili na individuální lekce plavání k trenérce Lence. Děti (na začátku školního roku 6 a 8 let) přišly jako neplavci a na konci školního roku obě uplavaly celý bazén (i když je stále co zlepšovat :-). Děti si Lenku hned oblíbily a na každou lekci se moc těšily. Já jsem s radostí sledovala, jak je Lenka efektivně, ale zároveň trpělivě vede každého jeho tempem, když to bylo potřeba, dokázala lekci vhodně přizpůsobit momentální náladě dětí. Moje děti měly vždy dobrý vztah k vodě a ten se teď díky Lenčiným lekcím ještě rozšířil o nadšení z plavání a zájem dále se učit a zlepšovat. Kromě toho je s Lenkou velmi dobrá komunikace, vždy jsme se bez potíží domluvily na náhradních lekcích a úpravách rozvrhu. Lenku mohu jako učitelku plavání vřele doporučit.
Mirka Ventura

Dobrý den, ráda bych Vám dala vědět, že tréninky s Romanem Samíka moc baví. Dokáže zkombinovat systematickou výuku plavání se zábavnými aktivitami a hodina je tak skvěle stráveným časem. Pro Samíka je Roman nejen  instruktorem, ale i parťákem, na kterého se vždycky těší. Děkujeme.
Petra Kallista

 
KKCG

Rádi byste vyzkoušeli skutečně individuální přístup našich trenérů?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

 

nabor-pyramida

 nabor-pyramida