instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955
 width=

Individuální rodinné lekce

Pojďtě prožít proces učení společně s vaším dítětem! Společné učení a sdílené pokroky jsou stmelujícím prvkem rodiny. Není důležité, zda jste na lepší či horší plavecké úrovni než Vaše dítě. Důležitý je Váš osobní přístup a Vaše chuť učit se nové věci. Naše tréninky nejsou o porovnávání se s ostatními, ale o porovnávání se sám se sebou a o posouvání svých osobních hranic, co všechno chci dokázat. Kromě výsledků, které se dají změřit časem či vzdáleností, je pro nás důležitý i samotný proces učení. Chceme podpořit partnerský přístup, kdy se od sebe mohou vzájemně učit jak děti od dospělých, tak dospělí od svých dětí, stejně tak jako je tomu v příhodě trenérky Edity, kterou si určitě přečtěte na našem blogu - "Rodiče učí dětí, děti učí rodiče". Inspirujeme se respektujícím přístupem a zážitkovou pedagogikou. Naše nejmenší plavce do procesu učení naplno vtáhne Plavel s Plavlínou, dva malí sourozenci s jejichž pomocí trenér jasně, zřetelně a za pomocí dětské symboliky vysvětluje jednotlivé pohybové činnosti. Více o naší progresivní dětské metodice se můžete dočíst ZDE.

 

Základní informace:

Zahájení účasti v programu: kdykoliv během roku, počet lekcí libovolný

Termín: dle dohody

Délka lekce: 60 min

Místo: Axa, Strahov nebo jinde, kde si vyberete

Minimální počet osob: 1+ 2 a více (minimálně jedna osoba je dospělý)

Cena: aktuální ceník naleznete ZDE

Všeobecné podmínky: Objednáním a zaplacením výuky plavec vyjadřuje souhlas se všeobecnými podmínkami, se kterými se seznámil a které jsou dostupné ZDE.

Způsob objednávky platby: kontaktujet nás emailem a my Vám zašleme fakturu. Vystavujeme i poukázky i akceptujeme platbu přes zaměstnanecký benefitní systém Benefity, Benefit-plus nebo Edenred

 

Reference od Vás:

Musím Vám poděkovat za trenérku Báru, je opravdu skvělá. Od prvního momentu bylo jasné, že si s Marlenkou budou rozumět. Dcerka si ji hned zamilovala a  maximálně si plavání užila. Už se těší na další lekce. Navíc to bylo pěkné i pro nás, že jsme si s manželem po delší době trochu zasportovali. Na další lekce se s dcerkou moc těšíme, měnit nechceme nic, přístup Báry je perfektní. 
Monika Junicke

 

Rádi byste se svou rodinou vyzkoušeli společné plavání?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.