Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955

5 tajných rad

které Vám nebo Vašim dětem pomohou odstranit strach z potopení hlavy

Plavecký tábor v Srní na Šumavě

Pro závodníky od 10 do 15 let, který se koná 13. - 19. srpna 2017

Špičková metodika a videoanalýza soustředěné do jednoho týdne, posouvají plavce daleko za jejich limity

Plavecký tábor 2016

Přinášíme Vašim plavcům:

 • Špičkovou metodiku a zkušené trenéry plavání
 • Video analýzu a okamžitou nápravu chyb
 • Komplexní sportovní servis a moderní informace
 • Odborně a všestanně vedenou suchou přípravu
 • Pokročilou psychologickou přípravu
 • Celotáborovou tematickou hru

Přinášíme Vám, rodičům a trenérům:

 • Výborné doplnění tréninku Vašich dětí
 • Osvědčený impuls před novou sezónou
 • Vhodný nástroj proti stagnaci a přetrénování
 • Motivující a pozitivně laděné prostředí pro Vaše plavce
 • Souhrn moderních informací využitelné v další přípravě
 • Možnost pokračování spolupráce ve formě konzultací či hostování
 

O čem je náš plavecký tábor?

Náš plavecký tábor je souhrnem toho nejlepšího, co nabízí Swim Smooth pro mladé sportovní a závodní plavce. Týden, který je přímo nabitý špičkovou australskou metodikou, profesionální analýzou a sportovní přípravou podanou zábavnou formou celo-táborové hry.

Pokud jsou Vaše děti ve věku 10 až 15 let a členy sportovního plaveckého oddílu a občas máte pocit, že v průběhu přípravy zažívají plavci až příliš drilu, či během soustředění mají mnoho aktivit, které přímo nesouvisejí s plaváním, otevírá se Vám skvělá příležitost vyzkoušet něco nového. Některé prvky, jako naše plavecká metodika nebo podrobná video analýza plavecké techniky s navazující nápravou, navíc nemají v jiných oddílech obdoby. Z vlastní zkušenosti také víme, že pozitivní motivace a velký podíl vlastní iniciativy na procesu učení je pro mladé plavce rozhodující - tak, jak se o tom píše na našem blogu "Když se děti sportovní přípravou baví"

Plavecký tábor letos mimořádně proběhne v národním parku Šumava, v plně sportovně vybaveném Hotelu Srní, kde se připravují i čeští olympionici. Tábor se koná pod přímým vedením hlavní trenérky oddílu Mgr. Gabriely Minaříkové, medailistky z MČR, stále aktivní plavkyně, která se v roce 2015 umístila na 12. místě na mistrovství světa v ruské Kazani v kategorii Masters v disciplíně 100 m VZ. 

Základní informace:

Datum konání: 13. 8. – 19. 8. 2017 (7 dní od neděle do soboty)

Nástup: ve 12h (zahájení programu ve 14h)

Ukončení: v 9h ráno

Místo konání: v srdci národního parku Šumava v Hotelu Srní, Srní 117, PSČ 341 92

Počet dětí: max 20

Věk dětí: 10 – 15 let

Počet trenérů: 4

Plavecká úroveň: Závodní zkušenost na úrovni plaveckého oddílu nebo plavecké školy. Tábor je také vhodný pro mladé pětibojaře a triatlonisty.

Hlavní program: Dvoufázové plavecké tréninky s cílem zdokonalit plaveckou techniku a podpořit všestranný rozvoj, flexibilitu, aerobní vytrvalost a pozitivní vztah k závodnímu plavání.

Další program: Všeobecný sportovní rozvoj s důrazem na spolupráci a socializaci. Regenerační a relaxační cvičení, kvalitní strečink a venkovní aktivity. Také rozvoj zájmu o své okolí, kulturní a poznávací výlety.

Jazyk: Dítě, které nemluví česky, musí hovořit anglicky. V případě, že dítě nemluví anglicky natolik, aby bylo schopné porozumět pokynům trenérů

Cena:   

 • 10 000,- Kč (pro členy oddílu Swim Smooth)
 • 11.000,- Kč (pro členy ČSPS)
 • 12.000,- Kč (ostatní)

Cena zahrnuje: ubytování, stravu (plná penze), celodenní program, trenéry a instruktory, pronájem bazénu a dalších sportovišť, vstup do wellnes

Cena nezahrnuje: výdaje spojené se sportovně-poznávací aktivitou (vstupné do kulturních objektů, jízdné na vlak, parník apod.), půjčovné sportovního náčiní (kolo, pálky na stolní tenis, apod.)

Jak uhradit?

 • V den podání přihlášky nevratnou zálohu ve výši 50% z celkové částky kurzovného 5 000 Kč/ dítě (oddílový člen Swim Smooth), 5 500 Kč/ dítě (člen ČSPS), 6 000 Kč/ dítě (ostatní), zašlete prosím do 3 dnů od data vyplnění přihlášky na bankovní účet 2900399343/2010, VS vytvořte číslicí označující školní rok + číslice 3 ve formátu rrrrrr3 např. 2016173, ve zprávě pro příjemce uveďte Tábor + název místa pobytu např. Tábor Nymburk – jméno a příjmení dítěte.
 • Splatnost: 50% z celkové částky do 3 dnů od data vyplnění přihlášky, doplatek 50% celkové částky do 31. 3. 2017 
 • Storno podmínky: 50% z celkové částky do 31. 3. 2017, 100% od 1. 4. 2017

 

 

Zachraňte Willyho!

Třetí ročník plaveckého tábora Swim Smooth v Nymburku se nesl v duchu záchrany. Zachraňovali jsme Willyho – krásnou kosatku ze stejnojmenného filmu, i sebe navzájem při školení a tréninku vodní záchrany. Na to k nám dorazili přímo profesionální vodní záchranáři a měli jsme možnost vyzkoušet postup v krizových situacích na suchu i ve vodě. No a jako téma k naší diskuzi v našem týmovém kroužku jsme si zvolili téma „Pomoc sobě, pomoc druhým." Jako každý rok, i letos měla velký prostor parádní disciplína našeho tábora, plavecká video analýza. Gábi nás upozornila na chyby v technice a hned řekla návod, jak se jich zbavit. Cvičení, které nám v tom pomohly, jsme dělali celý týden, a tak se naše plavecká technika o dost vylepšila, stejně jako časy většiny z nás. Ve sportovních blocích s Lindou jsme posilovali, hráli sportovní hry jako fotbal, florbal či házenou a hlavně jsme se celou dobu pořádně protahovali. I když stejně nejlepší byly masáže a sauna. Trenérka Edita zase moderovala celotáborovou hru s Willym, kterému pomáhali hrdinové Jessie a Randolf. Dostávali jsme díky nim roztodivné úkoly, které byly vždy ve vzkazu v láhvi. Každý měl úkol jiný a pokaždé hodně zábavný. Všechny jsme je zvládli vyřešit a hádejte co – Willyho jsme tak zachránili! Všem děkujeme za úžasný týden a spolupráci a těšíme se zase za rok. Salana hejun ajesis!

Galerie z 2016

Hledá se Nemo

Druhý ročník plaveckého tábora proběhl v termínu 16. – 22. srpna 2015 v Nymburku. Celotáborová hra se nesla v duchu příběhu Hledá se Nemo s poselstvím spolupráce, stejně jako 1. oddílové závody Racing SMOOTHie. První den jsme se od Merlina dozvěděli, že se Nemo ztratil. Rozhodli jsme se tedy, že se ho vydáme hledat. Po celý tábor jsme získávali různé indicie k jeho nalezení. Někdy bylo jejich dosažení snazší a stačil na to jednotlivec, jindy se musela spojit celá skupina. Uplavali jsme několikakilometrovou trasu: Labe, Baltské moře, Atlantický oceán, pobřeží Arktidy, Indický oceán a Tichý oceán. Při dvoufázových trénincích v bazénu jsme zdokonalovali plaveckou techniku a užívali si vodní hrátky. Velký kus cesty jsme ujeli na dračích lodích, kde jsme se učili být všichni v jednom společném rytmu a jednou jsme dokonce museli přeplavat řeku Labe i s oblečením a veškerými věcmi, které jsme měli u sebe. I přes všechny překážky se nám nakonec podařilo Nema najít.

Na souši jsme se věnovali protahování, posilování a dechovým cvičením. Letos jsme se specializovali na míčové hry: přehazovaná, beach volejbal, fotbal, frisbee. Celý tábor se nesl v respektující atmosféře s diskuzemi v komunitním kruhu. Společně jsme se pokoušeli najít odpovědi na otázky na témata spojená se sportem: práce se svojí vnitřní silou a motivací, soutěžení vs. překonávání svých osobních hranic, jedinečnost každého a rozdílnost přístupu trenérů i plavců samotných atd.

Galerie z 2015

20 000 mil pod mořem

 

Galerie z 2014

 

Rádi byste zažili něco právě takového? Tak už si jen stáhněte tady dole přihlášku a hurá spolu s námi na tábor!

Důležité dokumenty ke stažení:

Seznam doporučeného vybavení Týdenní plán tábora Potvrzení o zdravotní způsobilosti 

Potvrzení o bezinfekčnosti

 

Rezervujte si místo na plaveckém táboře!

 Přihlásit na tábor

Těšíme se na Vás!

  

 

 

Chcete vyzkoušet plavecký tábor na vysoké úrovni?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 602 665 554

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.