Plavecký oddíl

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.
  • Vítejte v prvním licencovaném plaveckém oddílu Swim Smooth v České republice!
  • Chcete, aby se vaše děti opravdu naučily plavat? Všechno, co potřebujete vědět, najdete v sekci JUNIOR.
  • Jste pokročilý plavec nebo se věnujete triatlonu? Informace o rozvoji rychlosti, vytrvalosti a síly najdete v části MASTERS.

Trenéři

Instruktor

Gabriela Minaříková

Vedoucí plaveckého oddílu

Detail >
Instruktor

Jana

Trenérka

Detail >
Instruktor

Lenka

Trenérka

Detail >
Instruktor

Barbora

Trenérka

Detail >
Instruktor

Lenka

Trenérka

Detail >
Instruktor

Jaroslav

Trainee

Detail >
Program
JUNIOR
Program
MASTERS
Členové oddílu

Závody
Pravidla
plavání

Řekli o Swim Smooth

Celý můj život je spjatý s plaváním. Nejprve jsem navštěvovala sportovní plaveckou základku, dále jsem trénovala na sportovním gymnáziu a v tehdejším Středisku vrcholového sportu na Strahově ...

více
Celý můj život je spjatý s plaváním. Nejprve jsem navštěvovala sportovní plaveckou základku, dále jsem trénovala na sportovním gymnáziu a v tehdejším Středisku vrcholového sportu na Strahově. Po absolvování FTVS jsem okamžitě nastoupila k plaveckému žactvu ve „sportovce“, kde jsem strávila 12let. Přes mezistupeň s plaveckými juniory na sportovním gymnáziu jsem se opět dostala na Strahov k seniorům. V současnosti jsem trenérka ve Vysokoškolském sportovním centru MŠMT u reprezentantů ČR. Tento obšírný úvod píši proto, že chci zdůraznit dlouhou dobu, kdy jsem mohla plaveckou metodu „swim smooth“ uplatnit. Bohužel jsem ji neznala. Seznámila jsem se s ní teprve před několika lety díky známosti s Gábinou. Škoda, mohla jsem ji už dávno používat při výuce i zdokonalování techniky mých svěřenců. Zkrátilo by mi to jistě čas, který je tak drahý. Mnoho trenérů se technice moc nevěnuje právě z důvodu, že jim to při tréninku ubírá čas, který potřebují věnovat dalším činnostem. Jsem přesvědčena, že tato „nová“ metoda a zároveň výborná interpretace trenérky Gábiny, může pomoci plavcům na všech výkonnostních úrovních. Své děti bych ji bez váhání svěřila do péče. Vidím Gábinu trénovat denně na bazéně a její práci, důslednost, pečlivost, individuální přístup a technické znalosti doporučuji všem zájemcům o plavání.

V současnosti s Gábinou spolupracuji při zdokonalování techniky našeho nejrychlejšího sprintéra, Tomáše Plevka. Věřím, že i díky tomu Tomáš již dvakrát vybojoval v závěrečném úseku štafety 4x50PZ mix bronz na ME25 (2012 Chartres, 2013 Herning).

méně

Gábinu jsem "objevila" na internetu, když jsem prohlížela různé plavecké stránky. Dcera Veronika se již několik let věnuje závodnímu plavání a tak se u nás vše kolem tohoto sportu motá. Gábinu jsem kontaktovala ...

více
Gábinu jsem "objevila" na internetu, když jsem prohlížela různé plavecké stránky. Dcera Veronika se již několik let věnuje závodnímu plavání a tak se u nás vše kolem tohoto sportu motá. Gábinu jsem kontaktovala v létě 2013 a od té doby k ní dcera Veronika dojíždí na individuální tréninky na zdokonalení techniky všech plaveckých způsobů. Gábina je velice profesionální trenérka, je milá a přátelská. Oceňuji její osobní přístup k plavci a důkladnou přípravu hodin. Vysoce hodnotím to, že s plavcem během tréninku komunikuje. Plavec po každém cvičení zhodnotí svůj pocit z daného cvičení s trenérkou. Na závěr se zopakuje, na co je třeba se soustředit a na co se bude příště při plavání myslet. Gábinu mohu jako trenérku vřele doporučit.

méně

Rozvrh plaveckého oddílu na aktuální plavecký rok

PARTNEŘI