Plavecká škola

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.
  • Vyzkoušejte individuální přístup s ohledem na váš zdravotní stav, zdatnost, tělesnou hmotnost, věk a stupeň pokročilosti.
  • Poznejte radost z vlastního sebezdokonalení, z lepší kloubní pohyblivosti a celkové pohybové koordinace.
  • Vyberte si ze 3 základních programů: REVISE, RESHAPE a REHAB.

Trenéři

Instruktor

Gabriela Minaříková

Vedoucí plavecké školy

Detail >
Instruktor

Jana

Trenérka

Detail >
Instruktor

Lenka

Trenérka

Detail >
Instruktor

Barbora

Trenérka

Detail >
Instruktor

Lenka

Trenérka

Detail >
Instruktor

Jaroslav

Trainee

Detail >
Program
REVISE
Program
RESHAPE
Program
REHAB

Video analýza

Plavecký tábor

Řekli o Swim Smooth

Hned jak jsem začal plavat s Gábinou oblíbil jsem si její profesionální přístup k výuce plavání. Především diagnostika stávajících plaveckých chyb byla precizní. Následný trénink vedl k rychlému zlepšení techniky ...

více
Hned jak jsem začal plavat s Gábinou oblíbil jsem si její profesionální přístup k výuce plavání. Především diagnostika stávajících plaveckých chyb byla precizní. Následný trénink vedl k rychlému zlepšení techniky, dosahovaných časů a především celkové výkonnosti. To všechno mi pomohlo v triatlonových výkonech a hned na jaře jsem se v 1/2 Ironmanu zlepšil o půl hodiny. Z mého pohledu šlo především o to, že jsem z vody šel v lepším čase a úplně v pohodě a mohl jsem tak na kole naplno prodat našlapané kilometry. Dalším pozitivem je, že Gábina si umí udržet malou tréninkovou plaveckou skupinu s individuálním přístupem, je kamarádská a dobře motivuje k další práci. Pravidelné tréninky v dobrém zázemí a zajištěná plavecká dráha jsou pozitiva, která se musí v nacpaných pražských bazénech ocenit. Takže pokud někdo přemýšlí o zlepšení svého plavání nebo prostě jenom rád plave, potom můžu "Passion for Swimming" v pojetí "Swim Smooth" jenom doporučit.

méně

S Gabrielou jsem začala pravidelně plavat asi před půl rokem, a to v době kdy jsem hledala způsob jak se dostat znovu do formy a opět objevit svou kondici, kterou jsem ztratila po narození svých dvou dětí ...

více
S Gabrielou jsem začala pravidelně plavat asi před půl rokem, a to v době kdy jsem hledala způsob jak se dostat znovu do formy a opět objevit svou kondici, kterou jsem ztratila po narození svých dvou dětí. Jako hodně bývalá závodní plavkyně jsem zajásala, když jsem v dětském plaveckém klubu, kam vodím plavat své dvě dcery narazila na leták propagující Swim Smooth instruktorku plavání! Tréninky s Gábi mě nabíjí neskutečnou energií, po každém tréninku mám pocit, že se vrátil čas o 30 let zpátky! Ale hlavně jsem díky Gabrielině detailní instruktáži zjistila, že co se týká techniky plaveckých způsobů, tak i já se mám pořád co učit, a že je toho hodně! Gábi vidí všechno, každý špatný pohyb nad i pod vodou! Znovu a opět si sahám na hranici svých schopností, znovu a opět jsem překvapená, jaké je plavání krásný sport a jak může být člověk v harmonii s vodním živlem. Kdybych potkala někoho jako je Gábi před mnoha léty, tak bych ten sport asi jen tak nezabalila... Už se těším až moje děti trošku povyrostou a Gábi si je vezme do parády, kdo jiný by v nich měl rozvinout lásku k plavání?!

méně

Rozvrh plavecké školy na aktuální plavecký rok

PARTNEŘI