instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

Oddílové oddechovky

Vždy na celý den, vždy jiný sportovně poznávací výlet

Pravidelné sportovně poznávací výlety pro děti bez rodičů. Oddychněte si, zařiďte si, co potřebujete a užívejte si volna, zatímco my, zkušený tým trenérů, se o Vaše děti postaráme a vrátíme Vám je vysportované a nadšené. Výlety jsou primárně určeny našim oddílovým dětem, přičemž jsou s naprostou samozřejmostí vítání i jejich kamarádi a všichni fanoušci Swim Smooth. Povinná výbava je radost z pohybu, úsměv na tváři a hlad po nových zážitcích. Termíny budeme upřesňovat postupně.

 

 Cena za váš celodenní oddech a skvělý zážitek dítěte se odvíjí od programu.

1000 Kč/ základní poplatek

V ceně je zahrnuta doprava na místo a zpět, další poplatky se odvíjejí od náročnosti prpgramu a tím spojenými dalšími náklady (zápůjčka vybavení, vstupné, strava apod.)

Nezapomeňte na včasnou rezervaci!

Chci pro sebe oddech a pro dítě celodenní zážitek

                    

oddechovka

Oblíbené výlety:

» Sjíždění řeky 3.9.2022

Cena 1 500 Kč zahrnuje loď, dopravu tam i zpět (i mezi nástupním a výstupním místem na řece). S sebou svačinu nebo kapesné na občerstvení, sportovní oblečení a pláštěnka... Sraz 7:30 hod. čerpací stanice MOL, Smíchovské nádraží. Trasa: Třímany – Zvíkovec, Berounka. Návrat: po 18 hod., upřesníme.

» Turistika s plaváním na otevřené vodě 4.9.2022

Cena 1 500 Kč zahrnuje dopravu tam i zpět a oběd. S sebou pití, případně kapesné, sportovní oblečení a obuv, plavky, ručník… dle počasí. Sraz 8:30 hod. čerpací stanice MOL, Smíchovské nádraží. Návrat: po 18 hod., upřesníme. Výletní místo: Marina Hubenov.

 

» Pěší turistika a otužování v řece

» Cyklovýlet a single track

» Adrenalinový na bobové dráze, rodeo býku a trampolíně

» Via ferraty

» Pěší turistika s buzolou a spaním pod širákem

» Pěší turistika a lanové centrum

Podrobné informace k jednotlivým výletům obdržíte nejpozději tři dny před jeho konáním. (Tj. místo srazu, zahájení a ukončení programu, doporučené vybavení a další organizační info).

 

oddechovky retus

Potřebujete k výletům více informací?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo zavolejte na 727 988 955

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.

oddechovky plakat