Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

O nás

Než přijdete na ukázkový trénink, podívejte se, co o metodě Swim Smooth řekli a napsali ti, kdo ji poznali na vlastní kůži.

 

Z rekreačních plavců na mistrovství světa

Zdá se Vám, že cesta z kanceláře nebo domácnosti do vln mistrovství světa v plavání je nemožná? Omyl! S metodikou Swim Smooth to dokážete stejně jako Gábi a Jana. O jejich dobrodružství se šťastným koncem se dočtete ZDE.

 

Plavání je věda (článek z časopisu Marianne, červenec 2012)

Myslíte si, že umíte plavat? Pokud si najmete plaveckého instruktora, zjistíte, že ... pokračování

Plavecký klub Znojmo o plaveckém kempu Swim Smooth

Dne 13. – 14.4.2018 jsme se zúčastnili plaveckého seriálu „Škola plaveckého způsobu prsa“ v hotelu Amenity Lipno. Tímto bychom chtěli poděkovat celému týmu Swim Smooth a především paní Gabriele Minaříkové za profesionální a nadstandardní přístup po celou dobu konání.
Přestože plavecký trénink byl pro nás náročný (odstranění špatných plaveckých návyků bylo obtížné) díky Gabriele jsme to nakonec zvládli a rozhodli jsme se...pokračování

PK Znojmo

Hanka a Luděk o individuálních trénincích Swim Smooth

Dobrý den, chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenost s individuálním tréninkem u Gabriely ve Swim Smooth. Dcera závodně plave pátý rok v tradičním plaveckém klubu. Pravidelně se účastní MČR, její největší úspěchy byly druhá a třetí místa na těchto závodech. Bohužel poslední rok a půl se její osobní rekordy zastavily, a dokonce se začaly zhoršovat, i když účast na tréniku byla stále téměř 100% a týdně naplavala přes 30 kilometrů ... pokračování

 

Maja a Laco Horváthovi o individuálních trénincích Swim Smooth

Poprvé jsem se s Gabikou setkala poté, co jsem se s ní telefonicky domluvila na individuálním tréninku pro mého 11letého syna. Na tu hodinu nikdy nezapomenu. Za 60 minut syn pod jejím vedením udělal, z mého pohledu, fantastický pokrok. Oba už jsme absolvovali různé tréninky s několika trenéry, ale ... pokračování

 

Přečtěte si, jak se vyjádřili rodiče o oddílových závodech

Oddílový závod byl naprosto perfektní, jako rodič a pozorovatel to hodnotím na výbornou. Vaše příprava a práce oddílových vedoucích byla vynikající a spolupráce trenéra a dítěte byla úžasná. 
Velice oceňuji kamarádský přístup v tomto oddíle a zároveň se mi líbí Vaše důslednost v konečném výsledku práce. Adam za velmi krátkou dobu udělal obrovský pokrok jak plavecký tak i zapracoval sám na sobě. Vaše pracovní nasazení a tempo má určitě velký význam pro rozvoj našich dětí!
Všichni se na hodiny velice těší a odcházejí s dalším motivačním cílem. Na závěr závodů velice oceňuji Vaší prezentaci zhodnocení plaveckého pololetí, kdy byl podán jasný důkaz toho, jak oddíl pracuje a kam jsou děti směřovány. Za vše moc děkuji a s Adamem se těšíme se na další plaveckou sezonu!
S. Doležalová, maminka Adámka, 5 let

 

Poslechněte si jak se líbil dětem plavecký tábor Swim Smooth 

 

 

Rádi byste o naší metodě zjistili více či si ji rovnou chtěli vyzkoušet?

 Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.