instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

Zveme děti na 10. ročník letních oddílových závodů s příběhem "coby překvapením" 

Závody kde se spojuje svět fantazie s plaváním, přináší malým plavcům závodní zkušenosti v přátelské atmosféře.

Přijďte si vyzkoušet oddílové závody, zmeřit si své síly a inspirovat se naším výběrovým týmem závodních plavců. Stačí, aby Váš malý plavec uplaval 25 metrů a může s námi také závodit.

Naše nejmenší plavce neepoženeme bezhlavě za vítězstvím nad ostatními, ale naopak společnými silami zkusí vyřešit záhadu či poutavý příběh, zatímco ti zkušení plavci, již závodí podle pravidel soutěžního řádu a výsledky jsou zaznemnávány do registru ČSPS.

A kdy se můžete těšit na Letní oddílové závody? Čekají nás 13.6 2023 a přihlášky můžete zasílat do 8.6.2023. Těšíme se na Vás!

 

Přihláška pro hosty   Přihláška pro oddílové členy

Podrobné informace k závodům:

Kde: Aquadream Barrandov, Praha 5
(Swim Smooth si vyhrazuje možnost změnit termín a místo konání)

Program:

Registrace 15:30-15:45
Rozplavání 16:00-16:15
Závody 16:15-19:00
Vyhlášení včetně skokanů roku 19:00

Startovné: Členové oddílu Swim Smooth v ceně předplatného. Hosté 490 Kč/dítě.

Jak uhradit: V den podání přihlášky 490Kč na účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o. s. u Fio Banky, čú: 2900399343/2010. Ve zprávě pro příjemce uveďte oddílové závody - jméno a příjmení dítěte.

Jak se nám líbilo na oddílových závodech?

  

Co se dělo na posledních závodech?

8. ročník letních oddílových závodů

Pokračujeme v závodění, soutěžení a radosti z pohybu. Letos letní závody opět v létě!

Galerie z 2022

7. ročník letních oddílových závodů

Letní oddílové závody se konaly z důvodu dlouhodobého lockdownu v náhradním termínu až v září. Účastnili se jich jen, a hlavně náš závodní tým, kterému neřekneme jinak než Gang. Závody se nesly v duchu velmi oficiálním. A věřte, že i skoro po ročním výpadku a "otravné suché", si naši plavci dosáhly na osobáky, gratulujeme!

Galerie z 2021

Hledá se Nemo

Při letních oddílových závodech jsme si užili nejen soutěžní atmosféru, ale tradičně i nějaké to dobrodružství, tentokrát hledání Nema. S tím nám samozřejmě pomáhala popletená Dory a vegetariánský žralok Bruce. Pamatujete? „Ryba není žrádlo, ryba je kámoš! :-)“ Bruce nad námi bděl, abychom do toho dali vše, protože jinak by nám nepomohl překousat síť, ve které Nemo uvázl. Zbyl nám čas i na závěrečnou pomoc Dory, vylovit ji mušle na značení cesty, aby nezapomněla trefit domů. Naši plavci předvedli skvělé výkony a za odměnu získali diplom i sladkou dobrotu. Závodům zdar!

Galerie z 2020

20 tisíc mil pod mořem

Letní oddílové závody jsou za námi a my jsme si užili dobrodružství při expedici „20 tisíc mil pod mořem“, kterou jsme podnikli v ponorce kapitána Nema. Nebyla to ale jen tak obyčejná expedice. Obepluli jsme moře a oceány, kde na nás čekalo spoustu nástrah, setkali se s krakaticí a obřím krabem, odpočívali u tropických ostrovů, objevovali bájnou Atlantis, dostali se do silného víru, a dokonce jsme si nakonec poradili i s opravou ponorky.Naši plavci předvedli skvělé nasazení a se všemi disciplínami si bezvadně poradili. Každý z plavců získal diplom a na všechny pak ještě čekal báječný dort. A nebyl jen tak obyčejný. Zdobila ho ponorka i s kapitánem! ;-)

Galerie z 2019

Letní Olympijské hry

4. ročník Letních oddílových závodů se nesl v tématu Olympijských her. Cílem našich plavců a plavkyň bylo dopravit pochodeň s olympijským ohněm z řecké Olympie až do místa konání her – na bazén Axa : ). Pět Olympijských kruhů, pět světadílů, pět disciplín. Splnění všech disciplín znamenalo přenesení olympijské pochodně přes celý svět. Následně děti čekala bonusová disciplína – štafeta s opravdovou pochodní.

Všechny úkoly zvládli naši skvělí plavci a plavkyně naprosto bravurně a tímto všem ještě jednou děkujeme za účast, bezvadnou atmosféru a moc gratulujeme ke skvělým výkonům! Moc se těšíme na další ročník!

Galerie z 2018

Medvědí bratři

Naše oddílové závody se vyznačují velmi dobrou atmosférou, důrazem na spolupráci a poutavým příběhem. V letošním roce jsme tak volně navázali na severoamerický příběh Medvědích bratrů, který je poučením právě o velké síle spolupráce a přátelství. V průběhu závodů tak závodníci opět plnili celou řadu úkolů, které vedly k úspěšnému vyřešení zápletky a šťastnému konci.

Naše šesté závody ale přinesly i další velké překvapení. Tím byl osobně Paul Newsome – jeden ze zakladatelů metodiky Swim Smooth. Protože jej zaujala naše práce s dětmi v Programu JUNIOR, která je postavena na australské metodice, přiletěl se na nás podívat až z opačného konce světa a byl dětmi a závody nadšený! Tak moc se mu vše líbilo, že se na nás přijede již brzy znovu podívat.

Galerie z 2017

Zachraňte Willyho

V letošním ročníku jsme měli rekordní účast díky tomu, že se nám sešla velká řada nováčků a děti hned ze čtyř JUNIOR týmů naší plavecké školy - Kids STARTER, Blue Weberova, Orange AXA a Swim Skills, a tak jsme se mohli vrhnout do velkého dobrodružství... Červnové závody rychle odhalily svůj příběh - navázali jsme na populární film "Zachraňte Willyho" a malí závodníci plnili rozličné úkoly, které prověřily jejich plavecké a komunikační dovednosti. Hned po přivítání jsme společnými silami zamířili přes "kameny" pod "vodopády", abychom hned skočili do vln a pluli "nocí" či "mezi řasami". Dokázali jsme se zorientovat "podle hvězd" a proplavali "mezi kameny" až k "hejnu kosatek. A co myslíte, podařilo se nám zachránit Willyho? To je přeci jasné! Hned po úspěšné záchraně jsme se přesunuli na velkou oslavu a vyhodnocení naší práce za poslední školní rok. Zjistili jsme, že jsme se všichni zlepšili od minulých závodů, že se již moc těšíme na další a celý nový rok společných tréninků.

Galerie z 2016

Hledá se Nemo

1. ročník závodů „Racing Smoothie“ proběhl v pondělí 8. 6. 2015 se 17ti závodníky ve věku od 5ti do 12 let. Závody se nesly v duchu tématu: Hledá se Nemo. Děti se po krátkém úvodu, kdy se dozvěděly, že se Nemo ztratil, rozplavaly a společně s kamarády Nema (Jacques, Dory, Bruce, Nigel) se ho vydaly hledat. Vyzkoušely si různé plavecké disciplíny (kraulové nohy s deskou, „Screw Kick“/znakové nohy, znak, vodní pólo s míčkem a hodem do obruče, prsa, lovení puku…) a na závěr se jim podařilo společně Nema objevit. Ten je za odměnu pozval na malé občerstvení a na speciální Finish drink - samozřejmě ovocné Smoothie:) do kavárny nad bazénem, kde proběhlo vyhlašování výsledků, předání diplomů a video prezentace celoročních výsledků oddílových členů. První ročník závodů proběhl úspěšně, a proto jsme se rozhodli, z toho vytvořit tradici, stejně jako z našich Zimních oddílových závodů.Těšíme se na Vás na závodech a skupinových či individuálních trénincích.

Jak se nám líbilo na prvních oddílových závodech?

  

Galerie z 2015

Podívejte se na prezentaci výsledků naší práce s dětmi za  školní rok 2018/19

 

Rádi byste získali více informací o letních oddílových závodech Racing SMOOTHie?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.