Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955

5 tajných rad

které Vám nebo Vašim dětem pomohou odstranit strach z potopení hlavy

Zveme děti na 4. ročník letních oddílových závodů s příběhem "coby překvapením" 

Závody kde se spojuje svět fantazie s plaváním, přináší malým plavcům závodní zkušenosti v přátelské atmosféře.

Přijďte se podívat na naše tradiční oddílové závody. Stačí, aby Váš malý plavec uplaval 25 metrů a může s námi závodit. Nepožene se bezhlavě za vítězstvím nad ostatními, ale naopak společnými silami zkusí s ostatními vyřešit tajemný a poutavý příběh. Na našich dalších závodech tak půjde zatím o tajnou záhadu, který provede malé plavce celými závody.

A kdy se můžete těšit na Letní oddílové závody? Čekají nás již 4.6.2018 a přihlášky můžete zasílat do 14.5.2018. Těšíme se na Vás!

Jak se nám líbilo na prvních oddílových závodech?

 

Sportovní a závodní plavání je krásný sport, který umožňuje malým plavcům prožívat širokou škálu emocí a zvykat si zvládat vypjaté situace. Pokud však dítě samo necítí radost z výzev a snaží se jen plnit ambice trenérů či některých rodičů, zbude mu časem jen málo věcí, které jej na plavání těší.

Ve Swim Smooth proto přistupujeme ke sportovní přípravě revolučně. Jako základní stavební kámen osobnosti sportovce považujeme vlastní motivaci a odhodlání závodníka, který vnímá závod jako výbornou možnost k předvedení svých dovedností a pozitivní příležitost posunout své hranice. Jdeme tak cíleně proti stále zažitým přístupům, které vyzdvihují výsledek, okamžitý výkon či důležitost porážky soupeře. Proto i když přijde skutečná zkouška, jako třeba první závody, naši plavci se z dosažených zkušeností dokážou rychle učit a dále se zlepšovat.

Díky dalším důležitým prvkům, které je sebehodnocení plavců, zpětný rozbor událostí či důraz na týmovou spolupráci nejen na tréninku umožňujeme dětem se plně ztotožnit s plaveckou přípravou a zajistit jim tak v praxi až doživotní lásku k plavání a sportu jako takovému.

Přijďte si tak sami vyzkoušet naše tradiční „závody“ a seznámit se nejen s metodikou Swim Smooth, ale především s pozitivním a přátelským přístupem.
 

Co se dělo na posledních závodech?

Medvědí bratři

Naše oddílové závody se vyznačují velmi dobrou atmosférou, důrazem na spolupráci a poutavým příběhem. V letošním roce jsme tak volně navázali na severoamerický příběh Medvědích bratrů, který je poučením právě o velké síle spolupráce a přátelství. V průběhu závodů tak závodníci opět plnili celou řadu úkolů, které vedly k úspěšnému vyřešení zápletky a šťastnému konci.

Naše šesté závody ale přinesly i další velké překvapení. Tím byl osobně Paul Newsome – jeden ze zakladatelů metodiky Swim Smooth. Protože jej zaujala naše práce s dětmi v Programu JUNIOR, která je postavena na australské metodice, přiletěl se na nás podívat až z opačného konce světa a byl dětmi a závody nadšený! Tak moc se mu vše líbilo, že se na nás přijede již brzy znovu podívat.

Galerie z 2017

Podívejte se na prezentaci výsledků naší práce s dětmi za loňský školní rok 2016/17

Zachraňte Willyho

V letošním ročníku jsme měli rekordní účast díky tomu, že se nám sešla velká řada nováčků a děti hned ze čtyř JUNIOR týmů naší plavecké školy - Kids STARTER, Blue Weberova, Orange AXA a Swim Skills, a tak jsme se mohli vrhnout do velkého dobrodružství... Červnové závody rychle odhalily svůj příběh - navázali jsme na populární film "Zachraňte Willyho" a malí závodníci plnili rozličné úkoly, které prověřily jejich plavecké a komunikační dovednosti. Hned po přivítání jsme společnými silami zamířili přes "kameny" pod "vodopády", abychom hned skočili do vln a pluli "nocí" či "mezi řasami". Dokázali jsme se zorientovat "podle hvězd" a proplavali "mezi kameny" až k "hejnu kosatek. A co myslíte, podařilo se nám zachránit Willyho? To je přeci jasné! Hned po úspěšné záchraně jsme se přesunuli na velkou oslavu a vyhodnocení naší práce za poslední školní rok. Zjistili jsme, že jsme se všichni zlepšili od minulých závodů, že se již moc těšíme na další a celý nový rok společných tréninků.

Galerie z 2016

Podívejte se na prezentaci výsledků naší práce s dětmi za jedno pololetí

Hledá se Nemo

1. ročník závodů „Racing Smoothie“ proběhl v pondělí 8. 6. 2015 se 17ti závodníky ve věku od 5ti do 12 let. Závody se nesly v duchu tématu: Hledá se Nemo. Děti se po krátkém úvodu, kdy se dozvěděly, že se Nemo ztratil, rozplavaly a společně s kamarády Nema (Jacques, Dory, Bruce, Nigel) se ho vydaly hledat. Vyzkoušely si různé plavecké disciplíny (kraulové nohy s deskou, „Screw Kick“/znakové nohy, znak, vodní pólo s míčkem a hodem do obruče, prsa, lovení puku…) a na závěr se jim podařilo společně Nema objevit. Ten je za odměnu pozval na malé občerstvení a na speciální Finish drink - samozřejmě ovocné Smoothie:) do kavárny nad bazénem, kde proběhlo vyhlašování výsledků, předání diplomů a video prezentace celoročních výsledků oddílových členů. První ročník závodů proběhl úspěšně, a proto jsme se rozhodli, z toho vytvořit tradici, stejně jako z našich Zimních oddílových závodů.Těšíme se na Vás na závodech a skupinových či individuálních trénincích.

Galerie z 2015

Podívejte se na prezentaci výsledků naší práce s dětmi za jedno pololetí

 

Podrobné informace k závodům

Kde probíhají?
Plavecký bazén AXA, Na Poříčí 40, Praha 1

Kdy probíhají?
Ve školním roce jsme termín Summer racing Smoohie naplánovali* na pondělí 29. 5. 2017 v 16h
*Plavecký oddíl si vyhrazuje právo na změnu termínu

Jaký je program?

Příchod s rodiči

Prezence

 

15:15 – 15:30 h (sraz před recepcí, nad schodištěm)

15:30 – 15:45 h

 

Odchod do šaten

15:45 hod (společně s trenéry)

 

Závody

16 – 17 h

 

Převlékání

17 – 17:30 h

 

Společné vyhodnocení

17:30 – 18:00 h

 

Předpokládané ukončení

18:30 h

 

Kolik je startovné?

500 Kč/dítě. Členové oddílu Swim Smooth zdarma.
V ceně je zahrnuto

  • pronájem bazénu
  • péče kvalifikovaných trenérů
  • diplom pro každé dítě a malá odměna
  • pronájem salonku

Jak uhradit?

  • V den podání přihlášky částku 500 Kč v celé výši
  • Přihláška nabývá platnosti až po přijetí platby na účet. Pro zařazení dítěte na závody je rozhodné datum přijetí přihlášky a platby na účet.
  • Na Účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o. s. u Fio Banky, čú: 2900399343/2010. Ve zprávě pro příjemce uveďte oddílové závody - jméno a příjmení dítěte
  • Uzávěrka přihlášek 14 dní před konáním závodů

 

Přidejte se mezi nás. 
Přihlaste Vaše dítě na Swim Smooth oddílové závody Racing Smoothie!

 

Rádi byste získali více informací o letních oddílových závodech Racing SMOOTHie?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.