Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

Zveme děti na 6. ročník letních oddílových závodů s příběhem "coby překvapením" 

Závody kde se spojuje svět fantazie s plaváním, přináší malým plavcům závodní zkušenosti v přátelské atmosféře.

Sportovní a závodní plavání je krásný sport, který umožňuje malým plavcům prožívat širokou škálu emocí a zvykat si zvládat vypjaté situace. Pokud však dítě samo necítí radost z výzev a snaží se jen plnit ambice trenérů či některých rodičů, zbude mu časem jen málo věcí, které jej na plavání těší.

Ve Swim Smooth proto přistupujeme ke sportovní přípravě revolučně. Jako základní stavební kámen osobnosti sportovce považujeme vlastní motivaci a odhodlání závodníka, který vnímá závod jako výbornou možnost k předvedení svých dovedností a pozitivní příležitost posunout své hranice. Jdeme tak cíleně proti stále zažitým přístupům, které vyzdvihují výsledek, okamžitý výkon či důležitost porážky soupeře. Proto i když přijde skutečná zkouška, jako třeba první závody, naši plavci se z dosažených zkušeností dokážou rychle učit a dále se zlepšovat.

Díky dalším důležitým prvkům, které je sebehodnocení plavců, zpětný rozbor událostí či důraz na týmovou spolupráci nejen na tréninku umožňujeme dětem se plně ztotožnit s plaveckou přípravou a zajistit jim tak v praxi až doživotní lásku k plavání a sportu jako takovému.

Přijďte si tak sami vyzkoušet naše tradiční „závody“ a seznámit se nejen s metodikou Swim Smooth, ale především s pozitivním a přátelským přístupem. Přijďte se podívat na naše tradiční oddílové závody. Stačí, aby Váš malý plavec uplaval 50 metrů a může s námi závodit. Nepožene se bezhlavě za vítězstvím nad ostatními, ale naopak společnými silami zkusí s ostatními vyřešit tajemný a poutavý příběh. Na našich dalších závodech tak půjde zatím o tajnou záhadu, který provede malé plavce celými závody.

A kdy se můžete těšit na Letní oddílové závody? Čekají nás již 9.6.2020 a přihlášky můžete zasílat do 20.5.2020. Těšíme se na Vás!

 

Přihláška pro hosty Přihláška pro oddílové členy

 

Podrobné informace k závodům

Kde probíhají?
Plavecký bazén Aquadream Barrandov, K Barrandovu 8, Praha 5
(Swim Smooth si vyhrazuje možnost změnit termín a místo konání)

Jaký je program?

Příchod s rodiči

15:15 – 15:30 h (sraz před recepcí, nad schodištěm)

 

Závody

16 – 18 h

 

Převlékání

18 – 18:30 h

 

Společné vyhodnocení

18:30 – 19:00 h

 

Předpokládané ukončení

19:30 h

 

Kolik je startovné?

Členové oddílu Swim Smooth v ceně předplatného. Hosté 490 Kč/dítě.
V ceně je zahrnuto:

  • pronájem bazénu a salonku
  • péče kvalifikovaných trenérů, příprava a výzdoba
  • diplom a velká sladká odměna pro každé dítě

Jak uhradit?

  • V den podání přihlášky částku 490 Kč v celé výši
  • Přihláška nabývá platnosti až po přijetí platby na účet. Pro zařazení dítěte na závody je rozhodné datum přijetí přihlášky a platby na účet.
  • Na Účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o. s. u Fio Banky, čú: 2900399343/2010. Ve zprávě pro příjemce uveďte oddílové závody - jméno a příjmení dítěte
  • Uzávěrka přihlášek 14 dní před konáním závodů

 

Jak se nám líbilo na prvních oddílových závodech?

  

Co se dělo na posledních závodech?

Letní Olympijské hry

4. ročník Letních oddílových závodů se nesl v tématu Olympijských her. Cílem našich plavců a plavkyň bylo dopravit pochodeň s olympijským ohněm z řecké Olympie až do místa konání her – na bazén Axa : ). Pět Olympijských kruhů, pět světadílů, pět disciplín. Splnění všech disciplín znamenalo přenesení olympijské pochodně přes celý svět. Následně děti čekala bonusová disciplína – štafeta s opravdovou pochodní.

Všechny úkoly zvládli naši skvělí plavci a plavkyně naprosto bravurně a tímto všem ještě jednou děkujeme za účast, bezvadnou atmosféru a moc gratulujeme ke skvělým výkonům! Moc se těšíme na další ročník!

Galerie z 2018

Podívejte se na prezentaci výsledků naší práce s dětmi za loňský školní rok 2018/19

Medvědí bratři

Naše oddílové závody se vyznačují velmi dobrou atmosférou, důrazem na spolupráci a poutavým příběhem. V letošním roce jsme tak volně navázali na severoamerický příběh Medvědích bratrů, který je poučením právě o velké síle spolupráce a přátelství. V průběhu závodů tak závodníci opět plnili celou řadu úkolů, které vedly k úspěšnému vyřešení zápletky a šťastnému konci.

Naše šesté závody ale přinesly i další velké překvapení. Tím byl osobně Paul Newsome – jeden ze zakladatelů metodiky Swim Smooth. Protože jej zaujala naše práce s dětmi v Programu JUNIOR, která je postavena na australské metodice, přiletěl se na nás podívat až z opačného konce světa a byl dětmi a závody nadšený! Tak moc se mu vše líbilo, že se na nás přijede již brzy znovu podívat.

Galerie z 2017

Zachraňte Willyho

V letošním ročníku jsme měli rekordní účast díky tomu, že se nám sešla velká řada nováčků a děti hned ze čtyř JUNIOR týmů naší plavecké školy - Kids STARTER, Blue Weberova, Orange AXA a Swim Skills, a tak jsme se mohli vrhnout do velkého dobrodružství... Červnové závody rychle odhalily svůj příběh - navázali jsme na populární film "Zachraňte Willyho" a malí závodníci plnili rozličné úkoly, které prověřily jejich plavecké a komunikační dovednosti. Hned po přivítání jsme společnými silami zamířili přes "kameny" pod "vodopády", abychom hned skočili do vln a pluli "nocí" či "mezi řasami". Dokázali jsme se zorientovat "podle hvězd" a proplavali "mezi kameny" až k "hejnu kosatek. A co myslíte, podařilo se nám zachránit Willyho? To je přeci jasné! Hned po úspěšné záchraně jsme se přesunuli na velkou oslavu a vyhodnocení naší práce za poslední školní rok. Zjistili jsme, že jsme se všichni zlepšili od minulých závodů, že se již moc těšíme na další a celý nový rok společných tréninků.

Galerie z 2016

Hledá se Nemo

1. ročník závodů „Racing Smoothie“ proběhl v pondělí 8. 6. 2015 se 17ti závodníky ve věku od 5ti do 12 let. Závody se nesly v duchu tématu: Hledá se Nemo. Děti se po krátkém úvodu, kdy se dozvěděly, že se Nemo ztratil, rozplavaly a společně s kamarády Nema (Jacques, Dory, Bruce, Nigel) se ho vydaly hledat. Vyzkoušely si různé plavecké disciplíny (kraulové nohy s deskou, „Screw Kick“/znakové nohy, znak, vodní pólo s míčkem a hodem do obruče, prsa, lovení puku…) a na závěr se jim podařilo společně Nema objevit. Ten je za odměnu pozval na malé občerstvení a na speciální Finish drink - samozřejmě ovocné Smoothie:) do kavárny nad bazénem, kde proběhlo vyhlašování výsledků, předání diplomů a video prezentace celoročních výsledků oddílových členů. První ročník závodů proběhl úspěšně, a proto jsme se rozhodli, z toho vytvořit tradici, stejně jako z našich Zimních oddílových závodů.Těšíme se na Vás na závodech a skupinových či individuálních trénincích.

Galerie z 2015

 

Rádi byste získali více informací o letních oddílových závodech Racing SMOOTHie?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.