Plavecká škola a oddíl SWIM SMOOTH

facebook youtube phone
Rychlý kontakt:
+420 727 988 955
5 tajných rad pro plavce
V naší publikaci pomůžeme Vám i Vašim dětem zbavit se strachu z potopení hlavy.

 

Kids Starter

Neobyčejný způsob výuky plavání, který děti naplno vtáhne do procesu učení

Máte doma dítko ve věku 5 – 8 let a vidíte, že je ve vodě „jako doma“? Rádi byste navázali na vysoký standard výuky v plaveckých baby klubech? Chcete, aby Vaše dítko zlepšilo držení těla, zvýšilo fyzickou zdatnost a časem se začalo plavání věnovat i na závodní úrovni? Začněte plavat se Swim Smooth!

Co Vašemu malému plavci přinášíme?

  • Jedinečnou australskou výukovou metodiku Swim Smooth, se kterou se nemusíte bát přílišného drilu ani bezcílného hraní. Jedná se o progresivní, ale zábavnou výuku s rychle viditelnými pokroky, díky které ušetříte prostředky i čas.Unikátní tréninkový plán, který vychází přímo ze Swim Smooth přístupu a metodiky a zkušeně pracuje nejmenšími plavci.
  • Dvojici dětských hrdinů Plavla a Plavlínu. Maskoty, kteří provází každou plaveckou lekci. Jsou hlavními postavami v příbězích, které dětem velmi usnadňují pochopení pohybových činností a jsou i modely pro předvedení pohybových dovedností. Podívejte se na naší první hodinu „Jak si Plavel s Plavlínou omyli obličeje“ : ).
  • Básničky a říkanky, které jsou vymyšlené na míru tak, aby se vázaly přímo na konkrétní prováděnou činnost.
  • Zdravý rozvoj Vašeho malého plavce po fyzické i po psychické stránce.
  • Vedení zkušených trenérů s velkými pedagogickými zkušenostmi.
  • Aktivní kontakt s rodiči, kteří jsou rozhodujícím prvkem v úspěšnosti učení. Na lekcích s nejmenšími dětmi trenér učí především rodiče a ti pak své děti. Tím tak dochází k významnému utužení vztahů a zlepšení komunikace i mimo bazén.
  • Možnost individuální lekce pro získání potřebné plavecké úrovně.
  • Aby byl přístup opravdu komplexní, plaveckými tréninky to nekončí! Využíváme plavecké deníčky jako výkladní skříň dosažených výkonů a plánování sportovního rozvoje. Nejmenší děti si do deníčků vlepují omalovánky, které souvisí s plaveckými cvičeními, a na kterých se vysvětluje technika provedení formou rytmické říkanky. Dostávají také samolepku s výkonnostní řadou zvířátek. U pokročilejších se vyhlašuje skokan roku pro každou výkonnostní skupinu.
  • Podporujeme zábavu spojenou s aktivním tréninkem na zimních a letních oddílových závodech, letních táborech a zimním soustředění.

 

Plavecký rok 2017/18 zde

Pro plavecký rok 2018/19 jsme připravili

Kids Starter

O skupině: (před)školáci, kteří si již užívají ve vodě bez rodičů, ale trenéři jsou  s nimi ve vodě stále. Prohlubují základní plavecké dovednosti a učí se kraul a znak. 

Plavecký limit pro přijetí: schopnost uplavat 12,5 - 25m.

Místo konání: bazén AXA, Na Poříčí 40, Praha 1

Termíny a dotace lekcí: v pondělí 15h

Trenéři: Barbora, Rovena

Počet dětí na dráhu: max. 8

Věk: pro děti ve věku 5 – 8 let

Délka lekce: 60 min

Poplatek za lekci: 500 Kč/trénink

Roční registační poplatek: 1 200 Kč

Náhrady lekcí: Ano, v době předplaceného členství v hodinách FUNdamnetal Teamu.

Plavecké pomůcky: Důležitou součástí výuky jeplavecký deníček s motivačními samolapkami a omalovánkami. Děti jistě potěší první oddílové tričko.

 

Individuállní lekce - plavání rodičů s dětmi

Potřebuje se Váš malý plavec s vodou teprve seznámit, uplave samostatně méně jak 12,5 nebo ještě používá nadnášející pomůcky? Před zařazením do skupiny jsou pak vhodné individuální lekce, kterých se ujmou naši nejlépe vyškolení trenéři, kteří to s dětmi opravdu umí.  Počet lekcí, než budeme moct Vašeho plavce uvítat ve skupině, vždy závisí na počátečních dovednostech a schopnostech dítěte. Většinou postačí jedna až deset lekcí. Nejmenší děti zapojujeme do skupiny co nejdříve je to jen možné. Kolektivní výuka mnohem více motivuje, rozvíjí schopnost sociálních vazeb a přináší dětem spoustu radosti a uspokojení. Naší špičkovou nabídkou pro začínající plavce jsou individuální lekce vedené ve vodě společně s rodičem, kdy je dítě vedeno skrz rodiče a rodič skrz dítě. Touto cestou nejen že vzniká spousta komických situací, ale především učíme správným základům samotné rodiče a pouto mezi dítětem a rodičem vzrůstá. Více o individuálních lekcích naleznete zde a o Family programu zde.
Těšíme se na Vás!

 


Kdy (ne)trénujeme ve školním roce 2018/2019:

V 1. pololetí od 10. 9. do 17. 12. 2018 a od 7. 1. do 31. 1. 2019, vyjma podzimních prázdnin 29. - 30. 10. 2018 a státních svátků.
V 2. pololetí od 4. 2. do 18. 6. 2019, vyjma jarních prázdnin 11. až 15. 2. 2019 a státních svátků.


 

Přihlásit do Kids Starter

Podrobné informace o organizaci a platbách Potvrzení o zdravotní způsobilosti

Vybrat sadu plaveckých pomůcek

buttonek training pack


Jak vidí plavání se Swim Smooth rodiče?

Milý přístup, hodně pomůcek, zajímavé hodiny, syna to baví a vidím pokroky.

Eva K.

Individuální a vstřícný přístup k plavcům v rámci kolektivní výuky, kdy se trenér věnuje každému plavci. To se v jiných klubech nevidí, ti, co nejsou talentovaní, nedostává se jim žádné pozornosti a zůstávají jenom křovím. U Swim Smooth je důležitý každý plavec. Je úžasné, jakých výsledků děti dosahují.

Mária G.

Metodika, rozcvička na suchu, detaily učení – např. jak lézt do bazénu a z bazénu – zvyšuje celkově sebevědomí dětí, myslím, že nikde jinde tohle neučí. Atmosféra, uvolněný přístup, nenucenost, hravost.

Eva B.

 

 

Dětský hrdinové Plavel a Plavlína: naši kamarádi, kteří nám pomáhají ukazovat správnou plaveckou techniku, děti je prostě milují. 

 

 

Rádi byste vyzkoušeli neobyčejný trénink pro nejmenší?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.