instagram facebook youtube
phone
+420 727 988 955

Další díl plaveckého seriálu "Škola plaveckého způsobu prsa" pro závodní plavce s atraktivním programem pro jejich doprovod se koná v Jablonci nad Nisou ve dnech 10. - 11. 4. 2021

Zveme jednotlivce i rodiče s dětmi na společně strávený, sportovně plavecký víkend v podhůří Jizerských hor. Naším cílem je umožnit dětem i rodičům společný prožitek a sdílet radost z pohybu ze získávání nových dovedností.  Pro pokročilé plavce, závodníky, jsou připraveny lekce pod vedením hlavní trenérky a licencované koučky metodiky Swim Smooth, Gabriely, včetně profesionální video analýzy. Menším dětem se současně bude věnovat náš zkušený trenér a provede je celou řadou zábavných sportovních aktivit, volně navazujících na příběh z legendárního filmu "Jak utopit dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách." Přijďte se posunout v plavání! Přijeďte si celá rodina, užít si legraci a odpočinout si od celoročního kolotoče.

Jablonec panorama

Přinášíme nejmenším dětem:

  • 2 hodiny (2x60 min) plaveckého tréninku pro nejmenší - rodiče vítáni
  • Zábavný příběh propojující všechny aktivity
  • Program vedený zkušenými a usměvavými trenéry

Přinášíme velkým a pokročilým plavcům:

  • Video Analýzu v hodnotě 4000,- 
  • 4 hodiny (2x120 min) plaveckého tréninku pod vedením licencované Swim Smooth trenérky Gabriely
  • Technický posun v plaveckém výkonu

Základní informace:

Přihlášky: do naplnění kapacity

Místo konání: Plavecký bazén Jablonec nad Nisou, Svatopluka Čecha 4204, 466 02

Možnost ubytování: vyhrazené pokoje v Apart hotelu www.aparthotel-jablonec.cz v bezprostřední blízkosti bazénu

Počet a věk plavců účastnících se zdokonalování plavecké techniky: max. 12 os./ od 10 let

Počet a věk dětí účastnících se doprovodného programu (dětský plavecký koutek): min. 2 os./ od 6 let. Program není vhodný pro děti, které se bojí potopit hlavu.

Počet trenérů: 2

Cena za zdokonalovací plavecký program: 3 500 Kč/ os./ člen Swim Smooth, 4 500 Kč/ os./ ostatní

Cena za dětský doprovodný program: 1 500Kč/ os.
(V ceně není zahrnut poplatek za ubytování a stravu)

Jak uhradit za program: V den podání přihlášky na účet SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, z. s. u Fio Banky, čú 2900399343/2010, vs 20171806, ve zprávě pro příjemce uveďte "Škola plaveckých způsobů - jméno a příjmení osob účastnících se programu"

Storno podmínky: v případě zrušení účasti na programu 30 a méně dní před datem zahájení činí storno 50 % z částky za program. 14 a méně dní před datem zahájení se uplatní storno ve výši 100 %.

Jak uhradit za ubytování: V den podání přihlášky si rezervujte ubytování v daném termínu v poskytovatelem vyhrazených pokojích hotelu Apart hotel. Při objednávce, prosím, uveďte heslo "Swim Smooth". Storno podmínky ubytování a stravování řídí se podmínkami hotelu.

Co budete potřebovat:

  • Pro dětký doprovodný program oblíbený plastový hrneček, šátek, kapesník, žínku, čelovou baterku.
  • Pro zdokonalování plaveckýh způsobů ploutve, packy, pulbojka a pokud máte další plavecké pomůcky co používáte (šnorchl, fulcrumy, pípák, kotníkový pásek) a potvrzení o zdravotní způsobilosti k TV a sportu, ke stažení ZDE

Časový harmonogram:

Sobota:
Dospělí plavci a junioři - bazén trénink 14:30 - 16:30 
Děti – bazén výuka 14:30 - 15:30
Děti - tobogán a tematický program 15:30 – 16:30
Společná večeře - 18:00 - 19:30
Dospělí plavci a junioři - Videoanalýza 19:30 – 21:00 
Děti – večerní tématická hra 19:30 - 21:00
Neděle:
Dospělí plavci a junioři - bazén 10:00 – 12:00 
Děti – bazén výuka 10:00 - 11:00
Děti - tobogán a tematický program 11:00 – 12:00

 

 

Fotografie jsou z filmu
"Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách"

 

Příběh:

Příběh doktora Mráčka, bytového referenta který se zamiluje do vodnice Jany zná jistě každý z nás. Moc lidí to sice neví, ale příběh rodiny Wassermanů závěrečnými titulky neskončil. Pan Wasserman se totiž nevzdává tak lehce a společně se svou chotí se dokáží navrátit mezi vodníky. Na doktora Mráčka i s Janou mají spadeno a bude tak pouze na Vás a Vašich plaveckých dovednostech, zda dokážete pomoci vodnickou rodinu ochránit.

 Rezervujte si místo v seriálu školy plaveckých způsobů! 

Škola prsou - 21. - 22. 11. 2020 - zrušeno

Škola prsou - 10. - 11. 4. 2021 (náhradní termín) rezervujte zde

Škola motýlka - 20. - 21. 11. 2021

Škola kraulu - jaro 2022

 

Reference od vás:

Dne 13. – 14.4.2018 jsme se zúčastnili plaveckého seriálu „Škola plaveckého způsobu prsa“ v hotelu Amenity Lipno. Tímto bychom chtěli poděkovat celému týmu Swim Smooth a především paní Gabriele Minaříkové za profesionální a nadstandardní přístup po celou dobu konání.
Přestože plavecký trénink byl pro nás náročný (odstranění špatných plaveckých návyků bylo obtížné) díky Gabriele jsme to nakonec zvládli a rozhodli jsme se, že na technice plaveckého způsobu prsa budeme nadále pracovat, tak abychom prsa co nejdříve co nejlépe zvládli. A tak každý trénink se teď snažíme si správnou techniku hlídat a myslet na vše, co nám o technice Gábina říkala.
Metoda nás oslovila natolik, že jsme se rozhodli, že v ní chceme pokračovat, a proto se chystáme účastnit se dalších kurzů, ale i individuálních lekcí Swim Smooth.
Chtěli bychom také, aby tato metoda byla běžnou součástí našich tréninků v plaveckém klubu, ve kterém nyní trénujeme a který reprezentujeme. Děkujeme!
Tomáš Dufek a Laura Medková

Těšíme se na Vás!

 

Footogalerie

 

 

 Jablonec bazen big 

Rádi byste zjistili více o víkendu rodičů s dětmi?

Napište nám na info@swimsmooth.cz nebo na 727 988 955.

Těšíme se na Vás! Sledujete nás na Facebooku, ať víte, co se u nás děje.